Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek köszönhető a folyamatos...

Minek köszönhető a folyamatos egyenlegcsökkenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég lettem figyelmes arra, hogy a domino kártyámról csak úgy megy le a pénz...

Nem regisztráltam sehová és semmire, még is eltűnik róla a pénz és nem tudom, hogy miért...

Volt már valakinek hasonló problémája? Mit lehet tenni? Nem lehet felhívni a T-mobilet ezzel a dologgal? Nem tudják megmondani ők, hogy mi miatt megy le szép lassan a pénz? (Úgy vettem észre, hogy 100-200 Ft megy le egyszerre).

Előre is köszi a segítséget!!



2012. máj. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2012. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Androidos akkor valószínűleg egy alkalmazás netet használ és ezért csökken az egyenleged.
2012. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

T-mobilos vagy, okostelefonod van és gondolom szoktad használni a 0.facebook.com-ot, és nálad be van kapcsolva a netstart.


Küldd a

-netstart

üzenetet a 1430-ra

2012. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem androidos, viszont igen, a netstart be van kapcsolva, az veszi le a pénzt? Elvileg ingyenes a facebook, nem??

Szóval vonjam vissza ezt a netstart szolgáltatást?

2012. máj. 19. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Betartod rendesen a felhasználási feltételeket? A 0.facebook.com oldalt használod, képek nélkül, alap böngészőből (nem Operamini, nem is alkalmazásból).


Egyébként igen, javaslom kapcsold ki. Pár napon belül úgy is kiderül, és veszíteni valód sincs. Ezen kívül inkább ajánlom a Go! net internet csomagokat, fix havidíjú és nincs túlforgalmazási díj sem. A legolcsóbb 600FT/30 nap.

2012. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, betartom.

Furcsa, mert nem akkor vesz le pénzt, mikor használom, hanem csak úgy random... Nem értem, na mindegy, kikapcsolom a szolgáltatást, aztán meglátjuk.

Köszi!

2012. máj. 20. 16:03
 7/7 anonim válasza:
Nos, megoldódott?
2012. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!