Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet meg váltosztattni...

Hogy lehet meg váltosztattni a zte blade android mobilon a z és y billentyüt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kicserléd a z és y billentyüt

2012. máj. 19. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinetm sehogy, de Google Playen van rengeteg másmilyen billentyűzet, és azon kívül még ott van a Swype is.

Nézelődjél, mert a legtöbb bill. sokkal jobb, mint a gyári.


Vagy, ha nem magyar nyelvre van állítva a bill., a beállításoknál megnézheted, akkor talán felcserélődik, de szerintem ez esélytelen, mert nálam magyar nyelvnél is qwerty billentyűzet volt.

2012. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*ha átállítod magyar nyelvre


Bár szerintem a rendszer nyelvével a billentyűzet nyelve is ez.

2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából én most a go keyboard használom kb 5perc és tényleg jó de meg mindig hogy a z és a y meg van cserével
2012. máj. 20. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Töltöttél le hozzá magyar nyelvi csomagot, vagy beállítottad azt?
2012. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt ahogy elnézem jól van. Ha nem tudod: beállításoknál a nyelv és bevitel (nyelv és billentyűzet), ott kiválasztod a Go Keyboard beállításait, és nyelvi beállítások.

Ezzel elvileg működnie kell.

2012. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosabban nem tudnád elmagyarázni mert még mindig z és y fel van cserélődve és a input language settings beállítotam magyarra
2012. máj. 22. 15:28
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindent rájöttem hogy kell
2012. máj. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!