Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le ejtettem az iPhoneomat, és...

Le ejtettem az iPhoneomat, és most nem akar bekapcsolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem magasról, kb fél méterről le ejtettem a szőnyegre a szifont, kis milliomodjára. Akkor még világított amikor le ejtettem, azóta nem... le szedtem a hátulját, hátha elmozdult valami, de semmi fura.. és semmi változás. Mi legyen most?

2012. máj. 20. 00:02
 1/9 intrepid ***** válasza:
Szerintem tudod te is a választ: túl drága dolog ez, hogy kisérletezgessél vele. Szakszervíz.
2012. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na most rá tettem a töltőre... 60%on volt amikor le ejtettem, most azt hiszi h fullra le van merülve
2012. máj. 20. 00:14
 3/9 A kérdező kommentje:
feléledt!! :DDD
2012. máj. 20. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a leszedtem a hátulját dolog kissé furcsa nekem. Biztos Apple iPhone-od van és nem valami klón?
2012. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Válasz: Ilyen embereknek nem kell drága telefon meg ájfón2617371 , hanem egy ütés por és cseppálló motorola, azt cső... :D
2012. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
enyitől egy apple iphone nem törik össze
2012. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy én is okoskodjak! Kissé kezd idegesíteni, hogy az iphone-t elkezdték szifonnak hívni, a szifon az ez, s ez is marad: [link]

Ha meg egy ilyet ejtettél le, akkor az előző hozzászólóknak a gyanúja beigazolódott.

2012. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mértne lehetne leszedni a hátulját? nem egyszerű munka, de szét lehet szedni :D
2012. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivan? Két kis csavar, előre csúsztatod és le is jött a hátulja ennyi.

Amúgy meg igaz, ennyitől nem törik össze, azt már egy éve megcsináltam másfél méterről a betonra.. Most csak egyszerűen kikapcsolt... De már jó!

2012. máj. 20. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!