Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet mondani 2 éves...

Fel lehet mondani 2 éves hűségnyilatkozatot idő előtt?

Figyelt kérdés
Németországban élek, itt kötöttem, de már nincs szükségem rá. Tudom h hülye voltam, a kérdés most az h van-e olyan indok, amivel fel lehet mondani? Ha pl kijelentkezek német lakcímről, mert megyek haza, akkor engedhetik? telefont nem vettem, csak előfizetést
2012. máj. 20. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden szerződést fel lehet mondani, de az abban szereplő büntető klauzulák következményeitől nehéz megszabadulni. Ha felmondod azzal az indokkal, hogy visszaköltözöl Mo-ra, vissza kell fizetned azt az összeget, amit kedvezményként igénybe vettél. A másik megoldás lehet, hogy egyszerűen nem fizetsz tovább. De mivel EU-tagország vagyunk, nem tudsz lelépni sem, mert a tartozást hozod magaddal és ma már be tudják hajtani. Persze reménykedhetsz benne, hogy többe kerül a behajtás, mint a behajtandó összeg. Azt számold ki a szerződéskötés óta eltelt idő alapján, hogy mennyit követelhetnek rajtad, s abból következtetni tudsz, hogy megéri-e nekik a behajtási eljárás.
2012. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!