Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régóta vágyakozom egy Iphone...

Régóta vágyakozom egy Iphone 4s után, de a szüleim nincsenek olyan helyzetben hogy megvegyék nekem.16 éves vagyok, még nem tudok állandóan dolgozni, így nem tudok rá keretet. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem divatból szeretném, és tudom hogy sokak szerint drága, és van jobb is, de nekem a kinézete is tetszik. + a laptopom kezdi bedobni a törülközőt, így azon eltudnám intézni többé kevésbé a dolgaimat. Részletbe venném meg, szerintetek hogy éri meg legjobban?

2012. máj. 20. 20:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és nem is azért hogy vagánykodjak vele, nem híresztelném tele a facebook-ot sem.

+T-mobil, melyik csomag éri meg a legjobban?

2012. máj. 20. 20:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Elmész a nyáron dolgozni, ha megvan az ára egy neked tetsző csomagban megveszed.

2012. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát itt max kukorica földön van munka, a tűzőnapon, napi 3000 Ft-ért..
2012. máj. 20. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem értem mit szeretnél.

Részletre sem ingyen adják.

2012. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Annyi mindenre vágyakozunk, de nem kaphatunk meg mindent. Majd egyszer megadódik, addig legyél türelmes.
2012. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a kinézete fogott meg, akkor vegyél iPhone 4-et, az is ugyanígy néz ki és olcsóbb is.
2012. máj. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha van már a T-nél szerződésed egy pár éve, és a szerződés kezdete óta eltelt 2 év, és nem háborgattad az eddigi csomagodat, akkor lehet adnak a sima 4-re valami kedvezményt (10-20 ezer forintot). Vagy a t-mobile honlapján megnézed az iPhone-hoz tartozó csomagokat. (a baj csak az, hogy itt nem a szolgáltató diktál, hanem itt az Apple köti meg a szolgáltató kezét, elég szigorúan).
2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én tavaly egy egész nyarat dolgoztam át, hogy lehessen egy jó fényképező gépem, és spóroltam, hogy a ha a telefonom bedöglik, akkor tudjak egy másikat venni. A tervem bevált.
2012. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj a kukoricaföldre. Én tavaly fél nyáron krumplit szedtem napi 3500ért, mert bedöglött a laptopom és fősulihoz kellett.

Ha te keresed meg az árát, meg is fogod becsülni. Ha meg nem akarsz dolgozni érte, meg sem érdemled...

2012. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljes mértékben egyet értek!
2012. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!