Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PC + USB + Mobil = játék?

>_< kérdése:

PC + USB + Mobil = játék?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy ha egy telefont micro-USB csatlakozón keresztük kapcsolok a Win7-es gépemhez, akkor tudom kontrollerként használni ? (mobil: alcatel OT-995). Ez azért lenne jó, mert egy gamepad nem érzékeli a döntést, gyorsulást, forgást, stb...


Tehát mire lenne szükségem ehez ?



2012. máj. 20. 21:10
 1/5 anonim válasza:
egy időgépre :D
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ezt hogyan kell ?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pbbhW..


Ez is az OT 995-tel készült, és a mobilt használja kontrollerként... valami hasonlóra gondoltam, csak TV helyett PC-n, HDMI helyett USB-vel...

2012. máj. 20. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A videon nem kontrollerkent hasznalja a telefont, hanem a jatek magan a telefonon fut, ezert tudja azzal iranyitani, a HDMI-n meg csak kikuldi a kepet a tv-re.
2012. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy az előttem válaszoló mondta. :) Ha sok a pénzed egy Wii-t tudnék ajánlani, ezzel lehetséges volna a vágyad, de persze mobil nélkül...
2012. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincsen sok pénzem :) Van mobilom meg PC-m, és egy VGA bemenetes monitorom is... (csak VGA van rajta D: )

Ezekkel nem lehetne összehozni a dolgot ? Melyik játékok vezethetők így ki ? Bármelyik, vagy speciálisan ilyen játék kell ?

2012. máj. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!