Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Minim nem...

Samsung Galaxy Minim nem tudom hogy melyik országban gyártották, pedig jó volna, mert főzött ROM van rajta és szeretnék vissza rakni eredeti firmwaret. Hol tudom ezt megkeresni?

Figyelt kérdés
Szlovákiából vagyok, és ismerősöm szerezte, és most nem tudom, hogy Csehországból való, vagy honnan.

2012. máj. 20. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyártás helye mindegy, a hardver azonos. Androidnál még lokalizált FW sem kell, nem értem a kérdést. Egyébként az akku alatti matricán ottvan, jó eséllyel kína vagy korea.
2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyártási hely meg a gyári rom visszatételének mi köze egymáshoz?
2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó lehet hülyén fogalmaztam. szóval gyári romot szeretnék rá visszavarázsolni, hogyha netán szervízre kerülne a sor, ne legyen miatta semmi probléma. meg én voltam a hülye, mert amikor cseréltem a szoftvert cyanogenmod-ra, nem csináltam backup-ot -.-"
2012. máj. 20. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs országonkénti megkülönböztetés, ugyanaz van a timbuktuban eladott telón mint a Németországban eladotton. Keress egy gyári romot és tedd rá.


Itthon egyébként a custom rom miatt nem ugrik a gari, kint igen?

2012. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs :) csak biztosra akartam menni :D meg a samfirmware-n országonként is vannak csoportosítva és csak ezért érdekelt volna :)
2012. máj. 20. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szolgáltatós FW-k miatt, azok valóban országonként változnak (mellesleg sz*rok :D), ha sima gyári romról van szó akkor ugyanaz mindenhol.
2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát akkor köszi a helpet... ez nem szolgáltatós, szóval akkor minden rendben :D letöltöm a 2.3.6-ost és utána saját kezemmel alakítgatom ahogy szeretném... ja de root-olással ugrik azért a gari? :D
2012. máj. 20. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Rootolással sem, csak ha pl túlhúzod a procit és megsül.


De ha pl a kijelző száll el és rootolva van a kutya nem fog szólni érte. :)


Hivatalos álláspont szerint idézem "a készüléken történő szoftveres változtatások (rootolás, "főzött rom" használata, stb.) nem járnak a garancia elvesztésével, kivéve ha a meghibásodást egyértelműen a szoftveres beavatkozás okozta (leggyakrabban a CPU és/vagy GPU túlhajtása)"


T-Mobilos ismerősöm kapta belső utasításnak. :)

2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!