Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit adnanak egy Iphone 4S...

Mennyit adnanak egy Iphone 4S telefonert a telefonos boltban?

Figyelt kérdés
Teljesen uj,nem is vettem ki a dobozabol,angliabol kaptam?

2012. máj. 20. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány gigabájtos a kapacitása?

Fehér vagy fekete?

Kártyafüggetlen?

2012. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Boltban nagyon keveset,de ha kártyafüggetlen,akkor hirdetésekben el tudod adni 120e körül gyakorlatilag azonnal,ha kitartod,akkor picit többért is.Ha szolgáltatófüggö,akkor nagyjából 20-35eFt között tudod véglegesen függetleníteni.

Ha nem tudod az előéletét,add meg az imei számát privát üzenetben,utána tudok nézni azonnal.

2012. máj. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16GB-Os fehr,kesobb atkuldom az imei szamot! Jah es Vodafonos! De az nem mindegy?
2012. máj. 21. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha vodafone-os és angol, akkor itt nemsok mindenre tudod használni. így maximum kaphatsz érte 120-at, de telós boltba be se vennék, mert nekik az csak nyűg, hogy valamilyen módon megpróbálják függetleníteni. abba gondolj bele, hogy ki venne meg egy olyan telefont, ami külföldi függő?(mármint boltból). ezért nem vennék be, mert a nyakukon maradna.
2012. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy 120e ért nem fogja eladni angol lockosan , 20-35e Ft a végleges függetlenitése , 120e ért gyári függetlenben lett volna esélye.
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2012. máj. 21. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
hardverapro-n nézd meg, most így éljek egy példával 129ért van vodafone függő(magyar), tehát függetlent 140-160 környékén adnak. 120 alatt nem is érdemes gondolkodni 4s-ben, mert lehet, hogy tiltható...stb. szóval én még mindig azt mondom, hogy ilyen állapotban MAXIMUM 120at kaphatna érte magánszemélytől.
2012. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vadonat új,kártyafüggetlen,bontatlan fehér 4s/16GB-ot vettem 1 év garanciásan,számlával 120e Ft-ért jofogasról. 105eFt-tol már vannak hirdetve BONTATLAN 1 év garis voda függö,még olcsóbban t-mobilosok(mondjuk ezt nem venném,mert a magenta tilt minden szarért) ,tehát külföldi függöen IRREÁLIS 80-85e felett árulni . Vannak ugyan 50 USD körüli áron klónozó sim-ek,amik ellentétben az olcsóbb társaikkal,VALÓBAN müködnek a 4s-el is,de körülményes használni és ha kijön egy újabb modem verzió,akkor lehet tökölni vele.


Mivel angol függö,ezért van rá végleges függetlenités is ,nagyjából 50-75 GBP körüli áron,ha ezt levonod a piaci értékéböl,akkor megkaphatod a reális árát .

2012. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért ha megkérdezném a 109ezre bontatlan vodás teló eladójától, hogy vállal-e letiltás elleni garanciát, nem tudom visszalép-e. mért érné meg másért az neki?(ha amúgy minden rendben van vele)
2012. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vodafone nem tilt telefont számlatartozás miatt ,csak akkor ha bűncselekményböl származik és a rendörség kéri a szolgáltatótól a letiltást -szóval ha papirjai vannak, nyugodt szivvel megveheted . Sőt legálisan ki is függetlenitik Neked olyan 22e Ft körüli összegért nem kell megvárni a hüségidöszak végét .
2012. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!