Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Like díjcsomaggal...

T-mobile Like díjcsomaggal van problémám?

Figyelt kérdés

Pár napja bementem a T-mobilhoz és átváltottam Like díjcsomagra, amihez ugye hozzá lehet rendelni 3 T-mobilos telefonszámot, amiket 0 Ft-os percdíjjal lehet hivni havi 100 óra erejéig.


Azonban mikor én ezeket a számokat hivom, ugyanugy szedi le a telefonomról a pénzt ( folyamatosan nézem a MyTmobilba az aktuális egyenlegem, ahova oda van írva, hogy "aktuális egyenleg kedvezmények levonása nélkül")


Ez miért lehet?


2012. máj. 21. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ember: ODA VAN ÍRVA, hogy aktuális egyenleg a kedvezmények levonása NÉLKÜL!!!NÉGY!!4!
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azonban mikor én ezeket a számokat hivom, ugyanugy szedi le a telefonomról a pénzt ( folyamatosan nézem a MyTmobilba az aktuális egyenlegem, ahova oda van írva, hogy "aktuális egyenleg kedvezmények levonása nélkül") "


Szerintem olvasd el a mondat utolsó részét a zárójelben és rájössz...

2012. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jólvan. Azért ebben a hónapban még nem bohóckodok vele nehogy megszívjam. Elmegyek 2000 Ft ig azt kész :D
2012. máj. 21. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve használom, mobilnettel együtt, ami + 1000, sosem fizettem 2700 ft-nál többet...
2012. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!