Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Új és Yo Android...

Milyen Új és Yo Android Programokat App-eket ismertek? Vagy Esetleg játékok?

Figyelt kérdés

1 éve megvan a Samsung Galaxy S II telefonom, nagyon imádom. Az androidot magában is nagyon szeretem, yoo :)

Nagyon sok dolog van a telefonomon, csak esetleg ha tudtok valami jót/újat, bármilyen jöhet:)

Kösziii:)


2012. máj. 22. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyitod a google play-t és keresed a szerkesztők, vagy a Samu ajánlata részt.De a főoldalon is ott vannak a best sellerek.

Egyébként mi honnan tudjuk, hogy mik az igényeid?

2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

OdaÍrtam:) H Bármilyen Program Ami Hasznos, Illetve Játék:) Megnézek mindent, Max. Ami Nem Teccik, azt Letörlöm Utánna:)

Azért írtam h Bármi Jöhet:)

2012. máj. 22. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Make Me Old-Megöregít

Google Sky Map- A kamerát az ég fele tartod, és mutatja, hogy éppen milyen csillagképet látsz.

Elixir- Telefonról info

TV24-tv műsor

2012. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek Megvannak:) Köszike:)
2012. máj. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!