Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a windows phone...

Szerintetek a windows phone vagy az androidos telefon a jobb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
android
2012. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Húúú ez olyan kérdés, amire ésszerű választ nem fogsz kapni. :))


Számomra a windows phone.

Két oka van:


- C#-ban fejlesztek, és a wp7 SDK-val "gyerekjáték" windows-os alkalmazásokat fejleszteni.

Az androidos c++ SDK-t, na meg a butábbnál butább fejlesztőeszközöktől elkap a harci ideg.


- Nem kell erőmű a wp7 futtatásához. Androidhoz igen. Nagyobb(!!!) a harverigénye, mint egy desktop Windows 7-nek. :) Azért ez vicces.


- Jobban tetszik a felülete

2012. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, a kettő okból három lett. :)
2012. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem meg wp a jobb. valaki ha megindokolná, miben tud többet az android(nem arra gondolok, hogy "szabadságot ad"), megköszönném.

vegyünk egy root-olt android-os telefont és egy unlock-olt wp7-est.

miben tud kevesebbet a wp-s? bluetooth-t tudjuk aktiválni, akár meg is rajzolhatod a csempéid, tehát azt se mondanám, nem testreszabható. mass storage mód is szintén lehet aktiválni, ugyanúgy beszerezhetsz fizetős alkalmazásokat ingyen. emellett stabil, nem kell hozzá erőmű. mi kell még ezen kívül? mivel egy ma átlagosnak mondható hardveren is jól fut, ez lenne az egyik ideális rendszer egy nagyobb üzemidejű okostelefon alapjára. csak egy nagyobb kapacitású akku kéne bele(bármelyik telefonba). Itt van elrontva az android-ot használó telefonok sora. Mindenki panaszkodik a kis üzemidőre, pedig az akkuk kapacita az 1500-ról már 2200+ ra nőtt. Csak nem mindegy, hogy egy 1 magos armv7-es 1Ghz-n pörgő eszi meg ezt, vagy egy 2-4 magos processzor.

2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Android
2012. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én androidos vagyok, tesztelem és szervizelem a kütyüket, de én is a wp-re szavazok :(

Én preztizsből nem szeretem az applet, de ha gyorsaságról van szó, akkor ios, wp7, android.

Köszönhető a javás platformnak...

2012. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2012. máj. 22. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:

azért nem mondanám,hogy az androidhoz erőmű kéne az android csak mostanában kezdett veszett mód hajtani minden tesztelő azt mondja,hogy a wp7nek erősebb vas kell a futtatáshoz


a wp7nek tetszik a letisztultsága,viszont nem ad annyi teret a felhasználónak mint az android azt nem tudom a market mennyi jó már rajta amikor nekem volt winem akkor minden demó meg fizetős volt,az androidra meg ha valami nem tetszik van rá 5 másik ami ugyan azt tudja...valamint ez a zunés sync sem jön be annyira de ez egyéni vélemény én inkább maradok az androidnál a mostani telóm tökéletesen minimalizálva van nem akad nem fagy nekem ennyi elég meg embere válogatja,hogy kinek mi a jó,van sok wines ismerősöm ők meg nem válnának meg egy droid kedvéért sem a mostani gépüktől

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"azért nem mondanám,hogy az androidhoz erőmű kéne az android csak mostanában kezdett veszett mód hajtani minden tesztelő azt mondja,hogy a wp7nek erősebb vas kell a futtatáshoz "


Szia!


Idézek az egyik legismertebb tesztoldalról, ahol a Lumia 710-es Nokia-t tesztelték.


"A burkolat alatt a Lumia 800-ban megismert hardver dolgozik. Ez konkrétan egy Qualcomm MSM8255-ös processzort jelent, amely 1,4 GHz-en ketyeg. Ehhez Adreno 205-ös grafikus gyorsító tartozik, valamint fél gigányi RAM. Ez androidos berkekben talán kicsit kevés lenne, de a Windows Phone 7 gördülékeny futtatásához nem kell erőmű. A rendszer minden körülmények között zökkenőmentes, gyors és egyértelmű, de ez nem újdonság."

2012. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha tudod kezelni a 4shared-et akk wp7, de az xap filesystem-ben dolgozik, kevesebb van , mint apk, de a winp7 nagyképernyőn jobb, kicsin hülyeségĐĐ
2012. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!