Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menthető még a telefonom?...

Menthető még a telefonom? Véletlenül beleraktam a fagyasztóba :S

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S Plus telefonom amit mirelit pakolása közben véletlenül a fagyasztóba került. Tegnap raktam be éjfél körül. Ma reggel kerestem de mivel siettem elindultam telefon nélkül, most ahogy hazaértem ki akartam venni valamilyen kaját és megláttam a telefonomat tiszta fagyottan, most vettem ki 10 perce. A telefon már amúgy is elég ütött-kopott volt már de mostmár le is van fagyasztva. Tervbe van véve egy másik okostelefon vásárlása de még 1 hónapig akartam volna használni ezt. Szerintetek hogyan mentsem meg? Napra se tudom kirakni mert szakad az eső :S
2012. máj. 22. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és mázlimra pont a fagyasztó oldala mellet volt szóval az egész érintőkijelzője oda volt nyomva a jéghez.
2012. máj. 22. 18:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajszárítóval, és egyéb barbár módszerekkel ne próbálkozz. Bár így sem fűzök hozzá túl sok reményt
2012. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kiolvadt, rakd rizsbe 2 napig. itt olvastam az egyik komemntelőtől és neki bevált.
2012. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!