Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted egy átlag európainál...

Szerinted egy átlag európainál kijönnek a iPhone előnyei?

Figyelt kérdés

Ugye amerikai piacra van tervezve. iPhone, Macbook, iMac. Ők vesznek appokat, zenéket, stb. Ott hatalmas előny lehet az iTunes, iCloud és az különböző szinkronizálással kapcsolatos dolgok. Egy átlag európai embernál /windows mindenhol + letölt mindent/ szerintetek kijönnek ezek a dolgok? USB-vel amúgy is hipphopp lehet rakosgatni a dolgokat, meg rengeteg király felhős alkalmazás is van. Google Drive, Box.


Be fogja érni a Google apps, az iApps-eket szinkronizálás, gördülékenység terén? Meg úgy konrétan mit gondolsz erről?


2012. máj. 22. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert egy európai nem használja ki az iCloud-ot? én teljesmértékben kihasználom szerintem az iPhone-omat :)
2012. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor annyit had kérdezzek,


Az appok backup & restore-a hogyan működik?

2012. máj. 22. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen érthető.


Amúgy igen ki. Az iPhone arra lett tervezve hogy valamennyi Apple termékkel jó összhangba dolgozzon és szinkronizáljon. Így az alapköve az, hogy te az iphoneoddal jól tudsz együtt dolgozni a macbookoddal például..stb.

A termékeik közötti összhangot természetesen jól ki tudod használni ha megengedheted magadnak.


Én is veszek appokat zenéket..stb mert ez a fajta piaci hozzáállás jobban rávesz arra, hogy megtegyem (nem több tízezreket fizetek valami ismeretlenért hanem egy jól ellenőrzött területről, vélemények mellett tudok olcsón vásárolni (most komolyan. Nem esel gondolkodóba, hogy egy szelet csoki áráért megvásárolj egy programot folyamatos frissítésekkel mint, hogy warez oldalakról levadászd mindig az aktuális verziót?) Persze mindig lesz aki az utóbbit teszi, de lényegesen több ember lesz hajlandó vásárolni mint előtte.) Az appok pedig külsősök munkái.

Az alapja az hogy belátták nem tudnak mindenre választ adni és megengedték az embereknek, hogy adjanak hát ők válaszokat maguknak.


Ne felejtsd el, hogy a Google is amerikai cég és a "király cuccait" először Amerikába adja ki (lásd google music most). Én meg vagyok elégedve a google teljesítményével szinkronizálás és gördülékenység terén :).

A címjegyzékem, a levelezésem, a szociális oldalaim, a keresőm, a naptáram, a csevegőm, a bankom, az online vásárlásaim, a fórumaim, az alkalamzásaim.. mind mind lefedi a google.

Mi hiányzik neked ebből, mitől több az Apple?

2012. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Semmiben, csak jobban el akartam mélyülni az iCloudban és a szinkronizálásban, ez az a terület, ami érdekel, de még nem vontam le következtetéseket Android vs iOS terén.


Annyit még kérdeznék, hogy a naptárat, címjegyzéket, hogyan szinkronizálod visszafele? A beállításokban a telefonod adatait tölti fel. Ha van egy új telód, vagy akár régi, csak resetelted, akkor hogyan hívod le újra a naptárad, címjegyzéked?

2012. máj. 22. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Az androidnál például a naptárad alapvetően a google accountodhoz van kötve, a címjegyzéked szintén, vagyis teljesen mindegy mit csinálsz a telefonoddal az adataidat ezekről bármikor elérheted (alkalmazásoknál szintén: milyen appok voltak installálva már, miket vettél meg...stb). Egyetlen google azonosító megadása és máris át van rakva minden az új készülékedre, vagy a tabletedre, vagy amire tetszik.


Ha módosítasz valamit a telefonodon (új naptárbejegyzést csinálsz pl) az első online percedben frissíti a felhőben tárolt tulajdonságokkal (prioritással vagyis ha másról is volt közben módosítás (mert pl a pc-den is módosítottad közben azt a naptárbejegyzést) és utána lettél online a telefonodon, tudja kezelni).

2012. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

amikor én resetet nyomtam, akkor a kapcsolatoknál nem volt semmi, csak simről, vagy memóriakártyáról tudtam volna importálni. azt nem tudom, hogy a naptár hogyan működik.

erre nem tudsz valamit?

2012. máj. 22. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
iPhonet vagy Androidot nem tudsz szinkronizálni a felhőddel?
2012. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
androidot
2012. máj. 22. 23:35
 9/12 A kérdező kommentje:

a gmail fiókhoz tartozó cuccokat (naptár címjegyzék) felölti egy helyre, ezeket tudom telefonról, pcről módosítani, ami tulajdonképpen módosítja a feltöltött adatokat.



ha szinkronizálok pl a telefonommal, akkor a feltöltött adatbázist kéri le, vagy azt írja felül?

2012. máj. 22. 23:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt azert van egy aprocska gubanc. Hiaba van Magyarorszag Europaban, es hiaba tagja az Europai Unionak, tavolrol sem atlagos europai orszag, sokkal inkabb atlag alatti, NAGYON atlag alatti. Itt Angliaban senkinek sem jelet gondot egy iMac vagy egy Macbook vagy hasonlo megvetele, de gondolom ez Nemetorszagban vagy Franciaorszagban is igy van. Tehat egy atlagos europai ezt meg tudja venni, es ha van eleg esze+szuksege a szolgaltatasokra, akkor ki tudja hasznalni oket problema nelkul.
2012. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!