Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile kártyás telefonom...

T-Mobile kártyás telefonom miért nem megy az ingyenes Facebook?

Figyelt kérdés
Nincs rajta pénz, de attól még, ha ingyenes menni kellene nem? Valakinek valami ötlete hogy miért nem megy?
2012. máj. 22. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

ugye egy kérdést sem olvastál el ezzel kapcsolatban?...

Megoldás:

Kel hozzá valamilyen aktív internetcsomag

Kapcsold be a netstartot:

+netstart

üzenet a 1430-ra


UI.: Ha okostelefonod van akkor feltöltés előtt érdemes kikapcsolni a netstartot, mert bár maga a zéró facebook böngészése ingyenes, a háttérben futnak alkalmazások amik használják az internetet, így hamar leszívhatja az egyenleged.

Kikapcsolás:

-netstart

üzenet a 1430-ra. Ha okostelefononról interneteznél akkor mindenképpen egy fix havidíjú lehetőleg túlforgalmazási díj nélküli csomagot válassz. Pl Go net csomagok, legolcsóbb 600FT/30nap

2012. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Netstrat be van kapcsolva, és amíg volt rajta pénz ment.

Elolvastam a kérdéseket, de erre nem találtam bennük választ.

2012. máj. 22. 23:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ingyenes Facebookot szeretném csak használni nem internetezni.
2012. máj. 22. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:

adatforgalom engedélyezve van, alapböngészőből próbálod a 0.facebook.com -ot?

Ha minden stimmel, akkor az ügyfélszolgálatot próbálnám, ott jobban rálátnak a dolgokra.

2012. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nagy_Róbert válasza:
50%

Szia. Az t-Mobilos ingyen Facebook már megszűnt sokak bánatára.

Felejtsd el. Am meg egy net start díjcsomag a legalapabb is jól elviszi még akkor is ha lemegy a 30 mega. Utána belassúl, de attól még tuti jó szerintem. Havi 600 Ft.

Remélem segítettem.

2012. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Június 30-ig még van...

2012. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy_Róbert válasza:
Köszönöm a helyesbítést. Ismerősöm azt mondta hogy megszűnt... Akkor beállítás lesz a baja. Nekem a SonyEriccson J10i2 vel sehogy se akart menni régen. Ez megesik.
2012. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!