Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra kedvenc játékaitok,...

Androidra kedvenc játékaitok, alkalmazásaitok! (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy nektek mik a kedvenc alkalmazásaitok,játékaitok?M

amik érdekesek,viccesek,van értelmük,valami életet visznek a telefonba!

előre is köszi



2012. máj. 23. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy másik rendszerű telefon vitt életet nemhogy a telefonomba, hanem az életembe is! Az android egy romhalmaz, egy optimalizálatlan valami!

Bocs, de ez kikívánkozott belőlem!

2012. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

figyelj nem zavar kinek a pap kinek a papp né mindegyik rendszerben van valmi sajátosság amiért érdemes megvenni!

én nem értem azokat akik a másik telefon op rendszereket fikázzák!

mert miért jó neki? ha neki a jobb féle van akkor örüljön neki ne rontsa el a másik örömét,szerintem!

köszi hogy őszinte voltál

2012. máj. 23. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányzott belőle az előre beállítható profilok, szóval, hogy egy gombnyomásra megtudjak változtatni minden rendszer hangot.. Néma/Utcai/Munkahely/stb.. ezért felraktam a Profile schedule nevű app-ot, ami mindent tud ami ilyesmihez kell
2012. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Task killer

Astro - fájl kezeló

Opera mini - böngésző

App saver - letöltött alkalmazásának teleptőjét menti el

Messenger With you - MSN

World Newspapers - mobil nettel mindig itt olvasom a híreket (index, hvg, origo és a külföldieket is)

Beautiful Widgets - képernyőre egy óra widgetet rak ki időjárási frissítéssel és előrejelzéssel

Avast - nem kell részleteznem

TuneWiki - zene lejátszó program

Viber - chat program szerű, neten lehet küldözgetni üziket olyannak akinek szintén fent van

Battery HD - aksi widgetet rak ki és róla nagyon sok infót leolvashatok például üzemidő ha zenét hallgatok közbe...stb

Notepad - jegyzetfüzet

Rock Player - film lejátszó program

Traffic Counter - adatforgalom számláló


Játékok

Angry Birds -ek

Speed X

Alchemy

Sudoku



X10 mini pro

2012. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!