Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csinálták? Pénteken...

Hogy csinálták? Pénteken délelött kisfiam elhagyta a telefonomat!

Figyelt kérdés

A telefon már csipogott hogy lefog merülni! Ezért meg se lepödtem hogy 5 perce az eltünése után már ki se csengett! Gondoltam vagy lemerült vagy ki is kapcsolta már a megtaláló! Meg hát amúgy is már ÁMENT mondtam neki! ma este barátnöm irt msn-en hogy harakszok e rá hogy sms-re se válaszolok meg ki vagyok kapcsolva két napja most meg nem veszem fel!!Irom neki hogy elhagytam a telefont és kizárt hogy kicseng és abban a pillanatban hivtam is a telefont!Ami tényleg kicsengett és este be volt kapcsolva de nem vették fel és a hivás után újra kikapcsolták!

De érdekelne hogy hogyan csinálták mivel a telefonon pin kód és biztonsági kód is volt!Szerintetek?


2009. jún. 28. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban fura... ha ellopnak egy telefont vagy találnak egyet és meg akarják tartani, akkor az az első, hogy megsemmisítik a sim kártyát.... (széttörik, elszórják) fogalmam sincs, hogy akkor hogy csenghet ki mégis. na majd valaki talán megmondja a tutit...
2009. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig igy volt tényleg!Nálam is kicsengett meg barátnömnek is!Ma este!Meg amit tegnap küldött sms-t ma este 19:14-kor kézbesitette a barátnöm telefonja!Akkor kezdett újra hivni!
2009. jún. 28. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen tiltsd le azt a SIM-kártyát, nehogy magas számlát csináljanak neked vagy vásároljanak is vele - amennyiben előfizetéses!
2009. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Gáz hogyha ellopják a telód.

2 Én úgy tudom, hogy van olyan program, ami visszafejti a pin kódot és minden más biztonsági szarságot.

3. Tényleg tiltsd le!

2009. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg jó lehet arra, hogy megnézzék, hogy hol volt az adott pillanatban a telefon, mikor az sms-t pl megkapta. Kérdezz rá a szolgáltatónál, hogy ilyen adatokat tárolnak-e, ha igen, akkor mi annak a módja, hogy megtudhasd, hogy hol van a telefonod
2009. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nehogy megharagudj,de ez is egy verzió,az édesanyám pont így járt:(nem tudom mennyi idős a fiad...)

Szóval hazajött öcsém,hogy elhagyta anyu telefonját,amit kölcsönkapott tőle.Egy darabig ki volt kapcsolva,aztán meg be.Mi se tudtuk hogy mi lehet...

Mire öcsikém bevallotta,hogy nem elvesztette,hanem eladta a telefont. :-D

2009. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó!:)


Nem harakszom!:)

De kizárt!Mert a kisfiam 6 éves és vele voltam mikor elhagyta!Vagyis nm elhagyta hanem a babakocsi tartója tele volt és arra rakta rá!És hát lecsúszott...gondolom!!!!


Amúgy azóta is ki van kapcsolva a telefon,gondolom kártyát már megsemmisitették!


Azért még reménykedek mert egy eléggé kicsi faluban lakunk.Az üzenetrögzitöre rábeszéltem,meg sms-ben is megirtam a cimem!


Hátha....:S

2009. jún. 29. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:

A SIM kártyát a Szolgáltató tudja pótolni.

Amennyiben hivatalosan igazolod elvesztését.

Ezt a rendőrségi feljelentéssel lehet.

Én már jártam így és két SIM kártyát pótoltak díjtalanul.

2009. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha lopás lenne az előzmény, bemérnék az első bekapcsoláskor, amúgy a szám maradhat, az új SIM T-Mobilnál ilyen esetben 3100 Ft.

A bekapcsolás módja több mint gyanús!

2009. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!