Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi fog történni, ha nem...

Mi fog történni, ha nem fizetem be időben a telefonszámlámat?

Figyelt kérdés

Május 27. a csekken a befizetési határidő, azaz most vasárnap. Ezt én semmiképpen nem tudom most befizetni, kedden viszont az első utam a postára vezetne, befizetni. 2717 Ft-ról van szó. Ennek milyen következményei lehetnek?

Köszönöm a választ!


19/L



2012. máj. 23. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2 nap miatt még nem lesz gond, olyan 30 nap után szokták kikapcsoni a telefont.
2012. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Késedelmes befizetés miatt pótlékot számolhatnak fel, de nem minden esetben. Cégfüggő.
2012. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hova tartozol.

Én T-Mobile-os vagyok, ott nem esnek hanyatt, ha késel! Volt már olyan, hogy késtem egy hónapot is, semmi probléma sem volt belőle. Még csak késedelmi díjat sem állapítottak meg. Lekapcsolni meg másfél hónap késedelem után fognak, de ekkor is csak egy 650 Ft-os pótdíj van, ami tulajdonképpen az sms ára, amiben tájékoztatnak, hogy le lettél tiltva!

Szóval ha T-s vagy, egyáltalán ne aggódj, máshol hogy működik azt nem vágom! Régen még vodás voltam, de az évekkel ezelőtt volt, akkor ők pár után már nyaggattak is, de 2 nap miatt senki sem fog megszólni az tuti!

2012. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok.
2012. máj. 23. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, én mindig csúszok 1-2 számlával, mert megvárom míg az összes számla megjön, de minden hónapban mindent befizetek, így még soha senki nem szankcionált 1-2 napos késés miatt.
2012. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Telenor ÁSZF szerint először felszólítanak, és addig nincsen késedelmi kamat. Ha utána sem fizeted be, akkor korlátoznak, és akkor már csak az eredeti összeg, a késedelmi kamatok és a korlátozási feloldási díj megfizetése után lesz újra normális szolgáltatásod. Nem részletezi, hogy ez hány nap után következik be, csak annyit hogy be nem tartott határidő esetén. Idő az is, amíg a levél kimegy, tehát pár napig nem fognak ezzel zaklatni.
2012. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg csak pár napról lenne szó, és nagyon rosszul érzem magam emiatt, de ez most egyszerűen nem fog menni.
2012. máj. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!