Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudtok mondani Sony...

Nem tudtok mondani Sony Ericsson W580i-hez valami fájlcserélő vagy megosztó programot?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy a pcről telefonra vagy telefonról pcre tudjak másolni zenéket,képeket,videókat! nem találok semmi értelmeset... :S Ha valaki tud segitsen :)
2012. máj. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen tedd fel az usb drivet és ha megvan akkor amint összekötöd a telefont a PC-vel, fel fogja ismerni a memóriakártyát és akkor már sajátgépből, windows intézővel, total commanderrel meg ezekhez hasonló programokkal simán tudsz másolgatni.

[link]

2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) és még annyi hogy a drivert a system32 mappába csomagoljam ki? vagy hova hogy megfelelően müködjön minden?
2012. máj. 23. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak simán kicsomagoltam, aztán összekötöttem a telót a PC-vel, az felismerte, bejött a hardver telepítési varázsló és ott én manuálisan megadtam a helyet ahova kicsomagoltam (mondjuk én nem olvastam el, hogy mit írnak oda felülre, mit is kellene csinálni, ezért csináltam így :D).

De ha a system32-be teszed akkor elvielg a telepítővarázsló ott fog kutakodni a driver után és mivel ott van ezért fel is kell majd tudnia telepíteni.

2012. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül én is csak simán kicsomagoltam egy mappába mert sehogy sem akarta elfogadni a system32-be :D de most már érzékeli a telót és tudok és fájlokat küldözgetni szóval nincsen probléma :) köszi még egyszer a segitséget! :)
2012. máj. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!