Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonadót majd lebeszélhet...

A telefonadót majd lebeszélhetem a T-mobile-os Like díjcsomag 1500 ft-os lebeszélhetőségéből?

Figyelt kérdés
Like díjcsomagom van és 3 számmal ingyen beszélek. De a telefonadó miatt majd velük is 2 ft-ért fogok. Ezt majd levonja az 1500ft-os lebeszélhetőségből amit hálózaton belül használhatok föl vagy pluszba megy a számlára?
2012. máj. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés.
2012. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, mert ezt még a döntéshozók sem tudják.
2012. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan te ingyen hívsz. Egyenlőre.

Hivatalosan az adót a szolgáltató fizeti, nem te.

Tehát, amíg a szolgáltató nem dönt úgy, hogy azt a 3 számot te mostantól 2 forintos percdíjjal hívod, addig ingyen hívod, akár van adó, akár nincs.

Arról meg gondolom értesítenek, hogy emelik a díjakat, de rosszabb esetben megjelentetik 2 országos napilapban, amit senki nem olvasd. Szóval szerintem figyeld majd a hirdetményt a T honlapján, az adó bevezetése környékén, de szerintem, ha kiderül, hogy mi lesz az ingyenes hívásokkal, a csapból is ez fog folyni ( értsd: tele lesz vele a média).

2012. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!