Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja újonnan vet...

Mi lehet a baja újonnan vet Samsung Galaxy Ace telefonomnak?

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a telefont múlt héten és nagyon örültem neki.Azt mondták télleg szuper és én még hiszek is ebben, hisz látom, hogy sok mindent tud és szuperül is néz ki.Első nap itthon jelentkezett az a hiba, hogy nyomkodtam és egyszer csak teljes feketeség a képernyőn...se kikapcsolni semmit nem lehetett vele!Ki kellett venni az akkumulátort és utána jó lett, de 5percre rá megint megcsinálta!Ezután feltöltöttem, ahogy mondták, majd másnap egy ideig nem jelentkezett baj.De aztán mégis, most is ugyanez csak most akkor jött ez elő ha CSAK a galériába léptem és azzal a különbséggel, hogy most vissza lehetett lépni de a képeket egyáltalán nem nyitotta meg.Ekkor visszavittem, hisz 3napig visszaküldik és kicserélek.Az eladó is látta a hibát majd kikapcsolta, de akkor viszont jó lett és a képeket is meg lehetett nyitni végül.Mondta h visszaküldi, hisz elég gáz h az új telómon ilyen hibák adódnak.De most 2dolog történhet: vagy a szakemberek is látják a hibát és kicserélik nekem vagy ha náluk nem jelentkezik akkor visszaküldik így...eléggé felidegesít h ha visszaküldik úgy kell használnom h tudom voltak vele gondok már az 1nap.

Aki ért hozzá esetleg tudna valamit mondani?Mi lehet a gond?Ha visszaküldik előjöhet-e még?

Köszönöm előre...


2012. máj. 23. 18:51
1 2
 1/11 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, hogy szoftverhiba. Ha az, egy szoftverfrissítés vagy hard reset az esetek nagy részében orvosolja.
2012. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezt a szervízben megcsinálják?Vagy visszaküldik ugyanúgy akkor én csináljam meg?
2012. máj. 23. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossz embereket kérdeztél, nagyon rossz telefon. Ha lehet, kérd vissza a pénzt és ne vegyél Samsungot többet.
2012. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
NEM azt kérdeztem h milyen a samsung és milyet ne vegyek...hanem ha ért hozzá vki az írjon h mi baja lehet!!!!!!!érdekes h van ismerősöm akinek samsung telója van és semmi baja és már vagy 5éve meg van neki!szóval nem hinném h ez a gond...
2012. máj. 23. 19:03
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Ha már visszaküldted, teljesen mindegy mi baja. Egyébként Jolinar szerintem arra akart kilyukadni, hogy egy 20 ezret érő telefont adtak el neked valószínűleg sokkal többért, ezért átvertek. Az Ace sajnos elég problémás, gyakran hallani, hogy baj van vele. A szoftverhiba otthon is orvosolható, ha értesz hozzá egy kicsit.
2012. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: azért szerviz, hogy megoldják a problémát. Ha nem értenék a telefonokhoz és nem csinálnák meg a telómat a garanciaidőn belül, tuti leszedném a fejüket. Egyébként úgy tudom egy bizonyos időn belül helyben cserélniük kellene.
2012. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
6 ismerősömnek van ace-je, és semmi gond nincs vele...
2012. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Semmi olyat nem írtam, hogy minden második elromlik vagy hasonló.
2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Illetve elromlani elromlik, minden csak idő kérdése, ha állandó használatban van valami :)
2012. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, fél napot facebook-ozik vele.

és egy éves a telefon.

2012. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!