Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia neo v vagy alcatel...

Maka1234 kérdése:

Xperia neo v vagy alcatel ot-995 vagy huewai g 300?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

ebben az árkategoriában és előfizetéssel .

melyiknek szebb a kijelzője? :D


2012. máj. 23. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Neo (V), mindenben.
2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előttem lévő nagyot tévedsz!!!

az ot 995 egy nagyon jó telefon

és erősebb hardverben mint a neo v

szóval én neo v és ot 995 között gondolkodnék

és az ot 995 most nagyon jó áron van

de azért a BRAVIA engine a neoban szebb képet produkál

2012. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 >_< válasza:

kb. 1 hónapja foglalkozok az One Touch 995 "kutatásával", már olyannal is találkoztam aki személyesen használja. Erre azért van szükség, mert 2-3 hét múlva én is egy ILYET fogok venni, és nagyon körülnéztem előtte, tehát már szinte mindent tudok a telóról. Szerintem a választás egyértelmű:

-nagyszerű ár-érték arány

-hardverei miatt ennek minimum 80-nak kéne lennie, de T-mobilnál csak 50.

-szoftvere jelenleg a 3.3.5, de nyáron jön az ICS (Ice Cream Sandwich, 4.0) frissítés rá :D

-Kezelőfelülete érdekes, gördülékeny, ha nem tetszik ott a Market, fél perc alatt le lehet szedni másikat...

2012. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most le fogtok pontozni, de én a NEO V re szavazok.

1) Olcsóbb, függetlenül az ot-995-öt nem láttam 63k-nál olcsóbban, míg a neo v 59k.

2) A neo v-nek jobb a kijelzője, és arra is jön az ICS.

3) Sztem az SE jobb márka, mint az alcatel.

Mellesleg, ha olyan jó lenne az alcatel, mindenki alcatellel rohangálna az utcákon.

2012. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként telenornál lesz akcio és 28e.ft ért hozzá tudok jutni a neo v hez :DD
2012. máj. 24. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Bambusz1! Az Alcatel most fog "felfutni" ezért baráti az ára a One Touch 995-ötnek. Maga Sony Ericsson már nincs is amint tudjuk, csak Sony... Lehet, hogy jelen pillanatban itthon "jobb" márkának számít, de ha ilyen készülékeket fog gyártani mint a 995-ös és árban is ilyen lesz akkor nem sok köze lesz a két márkának egymáshoz, és tényleg ilyennel fog szaladgálni mindenki. Egyébként meg én is a 995-ösnél voksolnék. A kamerája valamivel jobb a Neo V-nek, de gondolom, hogy nem valami hobbi fotós vagy... Arra pedig nagyon jó az Alcatel kamerája is, hogy néha-néha megörökíts egy eseményt, arról nem is beszélve, hogy lehet már azonos árban vannak, de azt ne felejtsd el, hogy a Neo V nem mai készülék már... Persze a döntés a Te kezedben van, de én nagyon meg gondolnám az Alca-t :) Üdv.
2012. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 >_< válasza:
Neo V-hez nem értek, de lesz rá ICS ? :D
2012. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet hinni a cikknek akkor igen! [link]
2012. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 >_< válasza:
Khmm Khmm ! Május van...
2012. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!