Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy készülékem...

Krisztián,27 kérdése:

Motorola Defy készülékem sokszor csinál olyat mintha kikapcsolna elsötétül a kép de nem kapcsol ki de semmit nem tudok vele csinálni! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Régen nekem is csinált ilyesmiket. Csak úgy újraindult, lefagyott, bekapcsolva maradt a kép, kikapcsolva maradt a kép, belassult stb. Először felraktam a hivatalos 2.2 Froyo-t, ezzel egy kicsit javult a helyzet, aztán feltettem a magyarított 2.2-t, azzal még egy kicsit jobb lett a helyzet, de a legjobb megoldás eddig a Cyanogen 2.3.5, ezzel gyakorlatilag semmi probléma nincsen.
2012. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Cyanogen 2.3.5-azt hol tudom beszerezni rá??most jelenleg a 2.2 magyarosítás van rajta de ez nem nagyon jó képek eltűnnek belassul :(Válaszodat előre is köszi
2012. máj. 24. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt a leírás:

[link]


Én ez alapján telepítettem, egyszer mondjuk valamit elrontottam, és elöről kellett kezdeni, de szerencsére arra az esetre is van infó, ha valami nem jó.

2012. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) És ez magyar nyelvű neked??
2012. máj. 24. 07:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, magyar nyelvű, legalábbis a legtöbb helyen. Néha van 1-2 furcsaság, de az betudható annak is, hogy hivatalosan nincs magyar nyelv rá.
2012. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi még egy kérdés Cyanogen 2.3.5 melyiket kell választanom mert itt van egy pár és nem egyértelmű nekem:)??
2012. máj. 25. 06:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez van rajta:

[link]


Amióta telepítettem, azóta van újabb is, de mivel ezzel jól működött a teló, nem volt érdekes, hogy újabbat tegyek fel.

2012. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy kell telepíteni???
2012. máj. 25. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra van a leírás, amit először linkeltem. Ott van benne az is (link az elején), hogy hogy kerül fel.
2012. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és az újabbat is tudod hol találom??vagy azt hogyan kell telepíteni??köszi a sok segítséget üdv
2012. máj. 26. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!