Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple mobiltelefonok. Tapaszta...

Apple mobiltelefonok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire lefagyós, megbízható, akku meddig bírja stb...
2012. máj. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem idáig 1x fagyott meg, de jailbreak-elve van, azzal kicsit instabilabb a rendszer. akkuban egyre többször csalódok pozitívan, például a hétvégén egy teljes 2 és fél órás koncertet levideóztam, és még úgy is maradt 35% töltöttségem, emellett ha keveset használom, simán 4-5 napot kibír. tehát konkrétan nem rossz. sokak nem értik, mért ilyen drága...hát lehet túl van árazva, de azért nem ér olyan keveset, mint mondják..
2012. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Évek óta használom őket. Nekem soha nem volt törve, nem is emlékszek, hogy lefagyott volna valaha is. Ismerőseim körében is sokan használják, de senki nem panaszkodik arra, hogy fagyna. Akkumulátor használattól és az aktuális szoftvertől függ. Sajnos adtak ki olyat, amivel jó volt, ha 2 napig bírja, de ilyenkor hamar ki is adják az újabb frissítést. Átlátható telefon, nincs túlbonyolítva a használata. Törés nélkül is rengeteg jó alkalmazás van+appstore-ban nem olyan horribilisak az összegek.
2012. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó telefon, kicsit túlárazott, de azt elismerem, hogy nem is szarból készült.

Nem nagyon fagy és akad le, persze meg lehet izzasztani, ha nagyon akarod, de egy elég stabil OS-ről van szó, tekintve, hogy iPhone-ra van optimalizálva, és másra nincs is iOS (kis túlzással, mert ugye ott a Touch meg a Pad).


Amúgy akármilyen jó is, sokaknak az Android jön be jobban, vagy épp WP7, próbáld ki mindegyiket, ha lehetőséged van rá (és lehetőleg ne a legolcsóbb droidosat, mert hülyeség egy ~150 ezres iPhone-t egy 25-30 ezres legolcsóbb valamihez hasonlítani), és aztán dönts.

Egyik rendszerrel sincs baj.

2012. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de túlárazott telefonok, amik egyszer eshetnek le, mert akkor készen is vannak.
2012. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone-om van. Másfél éve vettem, de nem szeretném lecserélni még vagy egy évig. A következő is biztos hogy iPhone lesz. Kényelmes, átlátható, üzembiztos telefon. A fényképek és a videók kiváló minőségűek, egy csomó ingyenes és hasznos app van rá. Hát nem túl strapabíró, de nem is arra tervezték, hogy kiékelj vele egy mozgólépcsőt.. Egy tok minimum, mert igen elszántan gyűjti a karcokat. Mindenképpen ajánlom!:)
2012. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!