Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I68 4G tapasztalatok, tanácsok?

I68 4G tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Vettem egy i68 4G mobilt. Még nem érkezett meg, de ahogy látom sok helyen csak leminősítik hogy milyen szar, mert klón telefon. Érdekelne, hogy miért? Tapasztalatok is jöhetnek! :)

2012. máj. 8. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Erről a telefonról beszélünk?

[link]


Mert ez műszaki tartalmat nézve elég gáz. Legalább nem drága.

A személyes véleményem az, hogy nekem semmi bajom sincs a klónokkal ha tisztában vagy vele mit várhatsz el tőle. ( Személy szerintem nem vennék klónt, mert a külcsín nem feltétlen meghatározó számomra. Mit érek el vele, hogy úgy néz ki mint egy iPhone ha nem tudja azokat a szolgáltatásokat?)

2012. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem is csak a nemtudás, hanem maga égő az, amikor virít róla, hogy csak hasonlít. de amúgy konkrétan az egész selejt szokott lenni. kis használat után, vagy már eleve úgy jön, hogy kijelző hibás. ami nehéz, javítani, mert mire te alkatrészt találnál hozzá...ezért szarozzák le.
2012. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen az a teló. nos nekem még soha nem volt iphone-om sajnos elég drága kiadás lett volna ezért vettem ezt. hát nem tudom csak skype-ra használnám. Remélem arra elég lesz! :)
2012. máj. 8. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Feltéve, ha találsz rá Skype alkalmazást. :)
2012. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

van rá :)

[link]

2012. máj. 9. 08:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de amit belinkeltél az a Skype honlapjára fog kirakni téged.

Szerinte jelenleg skype Andrioid, iOs platformra létezik a mobiltelefonos alkalmazások terén. Régebben volt Symbian-ra is. A te klónod java-t tud futttatni, arre pedig szerintem nincs kliens - de lehet tévedek.

2012. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az előttem szólónak. Java-ban írt Skype-ot aligha fogsz találni.


Egyébként mennyiért vetted ezt a húgyot? Gyanítom, hogy az árából már szinte vehettél volna egy 2G vagy 3G-s iPhone-t.

2012. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hmm akkor ott az msn, vagy a google talk valahogy csak lehet vele video telefonálni nekem csak arra kéne.
2012. máj. 9. 17:30
 9/12 A kérdező kommentje:
16ezer
2012. máj. 9. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy milyen programot találsz rá. Gyanítom semmit.
2012. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!