Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Er. W300i telefonom van....

Sony Er. W300i telefonom van. Telefonálás közben fel tudom venni a beszélgetést, anélkül, hogy a beszélgetés megszakadna?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdésedet...Arra gondolsz,hogyha beszélsz valakivel,és hívnak,tudsz-e egyszerre két emberrel beszélni?
2009. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja,nem!Bocsi.

A beszélgetést tudnám-e rögzíteni felvételként?

2009. jún. 29. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán. Telefonálás közben közben lehetőségek menü(ez a bal gomb lesz) és itt megkeresed a felvételt (ez nálam az utolsó a listában) és akkor elkezdi rögzíteni a beszélgetést.
2009. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok,és én is fel szoktam venni,ugyanúgy,ahogy már leírták.:)

Jókat nevetek magamon,és a másik emberen,aki nem tud az egészről semmit.:D

2009. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze, hogy feltudod venni. Hívás közben Hívás közben Nyomd meg az egyebeket, és a felvételt. A Hangok közt lesz a beszélgetés:)
2010. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze, hogy feltudod venni. Hívás közben Nyomd meg az egyebeket, és a felvételt. A Hangok közt lesz a beszélgetés:)
2010. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy nagyon hasznos funkció, de ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy ezt a másik fél ne vegye észre, mivel a funkciót csak gombok kombinációjával érheted el. Több módja is van.

1; A legkönnyebb amikor várni kell pár másodpercet a hivott félre, ezt az időt bátran ki lehet használni.

2;Begyakorolod a gombok nyomogatásának sorrendjét és beszélgetés közben elindítod, bár a beszélgetés eleje lemarad.

3;Akkor nyomogatod amikor éppen te beszélsz hosszasan és a telefont magad előtt tartva látod a menűpontokat.

Egyébként ezt a funkciót úgy kellene megoldaniuk a gyártóknak, hogy egy felvétel indító gombot elhelyeznek a készülék oldalára.

2010. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!