Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jo telefon a Samsung Galaxy...

Jo telefon a Samsung Galaxy Y? Mit tudtok rolla? Miket tud? Kinek van ilyen? Es mennyire van vele megelegedve?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Galaxy Y-m van, és elégedett vagyok vele. Arra viszon kiváncsi lennék, hogy a fikázók közül kinek van/volt ilyen telefonja.
2012. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

@17:58

Akinek van esze, nem áll szóba ilyen szarral. Főleg nem hangoztatja, hogy még jó is, mikor nyilvánvalóan szemét.

2012. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, én elmondtam a véleményemet, amire én használom, arra jó. Ahhoz meg továbbra is tartom magam, hogy akinek nem volt olyan telefonja, az NE írjon róla véleményt, amúgy meg nem akarok vitázni.
2012. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

nekem samsung galaxy y-on van és semmilyen problémája nincs. Tény hogy a kamera nem a legjobb de istenem ezzel is lehet szép képet készíteni. Net gyors,maga a gép megfelelő.

Persze nem a legjobb csúcsszuper gép de amire lehet használni arra jó.

2012. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%

18:15

Baromi értelmes ember lehetsz...


Ami pedig a telefont illeti netezéshez és kisebb játékokhoz jó, gyors is bár a kamera tényleg gyenge ha fotózásra, vagy instagramra akarod használni akkor ne ilyet vegyél.

2012. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a válaszadók értelmesebbik fele nem vesz magának ilyen vackot, attól még véleményt lehet nyilvánítani, mert aki ilyet vesz, az nem hasonlította össze a konkurens termékekkel, legfeljebb a régi gombos telefonjukkal, és így persze, hogy minden y tulajdonos elígedett a vackával.


Csak ennyi a baj az y-nal, a kategóriához mérten: Gyenge és elavult hardver, nagyon pixeles kijelző, nagyon szr anyaghasználat, és kamera, nagyon sz@rul van optimalizálva.


Ennyiért sokkal jobb az xperia tipo: erősebb és modernebb hardver, sokkal jobb anyaghasználat és kamera, jobban ván optimalizálva, alapból ics van rajta, amit az y soha nem fog megkapni, ugyan annyiba kerül. Akkor minek megvenni a sz@rabbat, ha ugyan annyiért van sokkal jobb?


Ui.:Minden y tulajnak, aki elégedett a készülékével, ajánlom, hogy hasonlítsa össze a vackát egy xperia tipo-val, és majd utána nyilatkozzon, hogy elégedett-e vagy nem. Addig meg húzzon el az összes y fan a p*****a!!!!

2012. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!