Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen strapabíró telefont...

Milyen strapabíró telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, de elő fordulhat, hogy olajos lesz, leesik, poros lesz. Olyan telefon lenne ideális ami mindezektől nem megy tönkre. Fontos, hogy az akkumulátora jól bírja, mert mindennap igénybe lesz véve(telefonálás), legyen rajta fényképező(kicsit jobb minőségű). Nézegettem ezt a Samsung Galaxy Mini-t. Nem tudom mi lenne a megfelelő. Ha van ötletetek írjátok le! Köszönöm.

2012. máj. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bombabiztos!

2012. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 - igen, azt lehet ütni-vágni, csak a kamera hiányzik.


Nekem is nagyon jól bírja a munkásnadrág zsebében a 6300, de nem is új és a kamerája is semmirevaló. De ami mennyiségű port és ütést (esést) kiáll az tisztességes.

2012. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Strapa telefon:

Sonim - drága :(

Evolve Predator

Evolve Phantom

Huawei-Discovery

Samsung B2710 Xcover

Zio Solid


Ha okostelót szeretnél:

Sony Ericsson Active

Motorola Defy

Samsung Galaxy Xcover

2012. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem nagy veszélynek van kitéve, meg vigyáznék is rá. :D Inkább az az a fontos, hogy az akksi jó legyen. Inkább okostelóra gondoltam. :DD :]
2012. máj. 23. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

defy/defy+

xperia active

2012. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!