Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPS vs OLED kijelző?

IPS vs OLED kijelző?

Figyelt kérdés

Bár OLED kijelző nem tudom van-e a telefonokba, de pl. PS Vita-ba az van.

Meg a tvk-nél is most kezd betörni az OLED, és meg is kérik rendesen az árát.

Melyik a jobb? (illetve melyiknek mi a tulajdonsága, pl. mennyire természetesek a színek, stb)



2012. máj. 24. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy telefonoknál az OLED és AMOLED ugyanaz akar-e lenni, de ha igen, akkor egyértelműen az IPS a nyerő.
2012. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha telefonok kijelzőjéről beszélünk, akkor az Apple IPS paneles kijelzője verhetetlen.
2012. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már megint Apple.

Igaz, az iPhone kijelzője nagyon szép, de nem az az egyetlen IPS-es telefon, van több is, ráadásul olyan is, aminek még nagyobb a pixelsűrűsége.


Olvastam már OLED-ről meg AMOLED-ről is mindent, a technikai hátterét úgy ahogy tudom, de azt sehol sem írják, hogy melyik a jobb, melyik milyen, stb.

2012. máj. 24. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
a sony xperia s nek 1000-szer jobb a kijelzője mint az iphone 4s-nek mind a kettő ips kijelző. De a sonynak 20-30 al több a pixelsűrűsége mint az iphonenak szóval már nem verhetetlen
2012. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na pl. pont ezért írtam.

iPhone sem szar, csak annyira utálom ezt az Apple-fanboyizmust, hogy minden ember csak arról beszél, hogy Apple így Apple úgy.

Nem rossz, de nem kell folyton róla beszélni.

2012. máj. 24. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogy IPS vagy OLED, szóval ha ő így gondolja, nem írhat mást. Nem vagyok Apple fan, de ez szemet szúrt, bocsi!
2012. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!