Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini pro tulajdonosok!...

Xperia mini pro tulajdonosok! Mennyire vagytok elégedettek a készülékkel?

Figyelt kérdés

Xperia x10 mini pro-m van, de a 2.1-es android már jó ideje bosszúságokat okoz, konkrétan az a bajom vele, hogy az élet 2.2-től kezdődik. Fájlok kártyára tétele, flash futtatása, illetve a valamirevaló applikációk hada.

Magával a méretével, meg úgy az egészével meg vagyok elégedve, szeretem, de lassan használhatatlanná válik ilyen "elavult" operációs rendszerrel. Ezért gondoltam az új változatára, az xperia mini pro-ra. Leginkább a komolyabb szoftver miatt.


Így akiknek ilyen telefonjuk van, őket kérdezem, hogy mennyire szeretik/utálják, és miért. :)



2012. máj. 24. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a szoftver a gond az X10 Mini Pro-n. Hiába lenne neked rajta 2.3, akkor se menne se a flash, se a komolyabb alkalmazások - hardveresen harmatgyenge a telefon.
2012. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ha most megveszem az xperia mini pro-t, akkor az sem fogja vinni a flash-t és a komolyabb programokat?
2012. máj. 24. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, abban hatszor erősebb a proci.
2012. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na végre valami olyat is írtál, aminek köze van a kérdésemhez.. Köszi :)
2012. máj. 24. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:

xperia mini pro sokkal jobb

jó hogy van benn flash

sokkal jobb szebb erősebb mint az x10 mini pro

2012. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez az első okos telefonom, nem tudok vele betelni!!! eszméletlen mutatós, és nekem az volt a fő kritérium h azonnal reagáljon mikor rákoppintok egy parancsra
2012. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!