Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál vettem egy előfizus...

Telenornál vettem egy előfizus készüléket. Megbántam. Van lehetőségem visszavinni? Persze, hogy az árából valamennyit visszakapjak és ne legyen rá gondom.

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ők nem használt telefon kereskedés. Ha nem tetszik a telefon akkor add el, vagy ajándékozd el, de hiába viszed vissza a Telenorba, ők nem fognak vele semmit se kezdeni.
2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! :( Ha nem veszik vissza, akkor még milyen lehetőségeim vannak? :/
2012. máj. 25. 17:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :(
2012. máj. 25. 17:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont ma vettem a telót délután, akkor sincs semmi esélyem? bár már bezártak. :( Talán hétfőn?:/
2012. máj. 25. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Hol vetted? Plázákban este 8-ig van ahol 9-ig nyitva vannak.

Habár nem hiszem, hogy visszaveszik (csak netes vásárlásnál van erre lehetőség) és az elöfizetői szerződést felbontják!


Elöbb kellett volna gondolkodni.

2012. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:( Telenornál boltban. A faszi jól rábeszélt. És 72 órán belül sem lehet semmit kezdeni? :/
2012. máj. 25. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Mégis mit vettél, hogy ilyen hamar megbántad?


Esetleg próbàld elvinni egy még nyitvatartó üzletbe, van ami hétvégén is nyitva van, pl. auchan-ban stb.

2012. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké. Nem annyira a készülékkel van a baj,azt meg tudnám szokni, hanem az előfizetéssel... Nem gondolkodtam előre. :(

A teló : Sony Ericsson Xperia Arc S

2012. máj. 25. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Szal vettél egy drága havidíjas előfizetést?


Azt talán meg lehet változtatni, menj el még ma valamelyik közeli bevàsárlóközpontba vagy max. holnap.

Esetleg kêrdezd meg az ügyfélszolgálaton.


Az arc s viszont nagyon jó teló...

2012. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
40ért vettem (ebben már van egy 2600.- feltöltés) és minden hónapban 2600.- és ezt lebeszélhetem plusz még 100MB net van hozzá. Anyum akadt ki nagyon, mert nem akarta, hogy előfizus legyen. Viszont én max abból tudnám fizetni, amit ők adnak zsebpénznek.
2012. máj. 25. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!