Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kimegy az iPhone...

Szerintetek kimegy az iPhone a divatból?

Figyelt kérdés
Nem az igazi használatra értem, hanem a tipikus villantós használatra. Én úgy látom, hogy a "tehetősebbeknek" kezdenek a Blackberry-ből divatot csinálni, mert manapság egyre több ember szerez iPhone-t(mint én is, persze nem divatból, meg nem is mert felvet a pénz), és ez nekik gáz, hogy nem olyan különlegesek iPhone-al a kezükben :D Tudom, ez a kérdés indulatkeltő, de ezért van :D Csak hogy a szakmai kérdésektől kicsit elvonatkoztassunk.
2012. máj. 26. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha jön a helyébe más - ami nem valószínű, mivel az Apple körül van a hype, nem csak az ájfón körül. A Blackberry-nek esélye sincs.
2012. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamikor biztos ki fog mennyi, viszont egyelőre biztos nem, egy jó ideig még az apple lesz a menő, már csak a hype-ok miatt is.Régebben a blackberry drágább telefonjainak még az iphone megjelenése körül volt esélye de most már nem hiszem.
2012. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az iPhone-t nagy dizájneri munka övezi, míg egy Blackberry-t nem.

Egyébként az iPhone "divat" olyan mint a füzet. Vehetsz 50 forintért. Meg vehetsz 200 Ftért képpel a borítón... Ennyi a különbség az iPhone és pl. az Androidos mobil között (mondjuk Motorola Defy) között. És amíg az emberek hajlandóak 4szer annyit fizetni egy képért a borítón, addig az ájfón divatos lesz.

2012. máj. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Macs1209 ***** válasza:

a tehetősebbek menjenek el a Vertu-hoz, és vegyenek azt.

iPhone-om van nekem is, de munkára, nem villogásra, sőt,

direkt választok magamnak valami 1-2e ftos telót a kész-

letből, amikor elmegyek itthonról, hogy a telefonom alap-

ján ne legyek jobb vagy rosszabb mások szemében.

2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Vertu egy rakás szar, ahogy minden más luxustelefon is (lásd TAG Heuer Link). Az ájfón most már legalább jó, csak túl van árazva.
2012. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Macs1209 ***** válasza:
Persze, h sz*r, de ha valaki villogni akar, hogy milyen drága, akkor azzal megteheti :)
2012. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!