Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Következő év elejére ki fog...

Következő év elejére ki fog menni a divatból, lefog járni az iphone 4s?

Figyelt kérdés
szerintetek????
2012. máj. 23. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hidd el hogy nem

még iphone 3gs-t is nagyon sok embernél látok

2012. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 3GS-em van. Nem azért vettem hogy villogjak vele, hanem hogy használjam és nagyon bejött annak idején, szinte nincs olyan nap, hogy ne használnék egy-egy appot. A saját zsebpénzemből vettem meg. Igazából ezzel még simán el lennék még vagy 1 évig, de gondolkozom a váltáson, ami vagy egy iPhone 4 lenne, vagy egy Sony XPERIA S. A 4S még vagy 2 évig divat lesz, de már nagyon mondogatják, hogy hamarosan startol az iPhone 5.

13/F

2012. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hamar kijön az 5ős akkor háttérbe kerül ha nem akkor divatos lesz,de viszont ha az 5ös drága lesz akkor is divatos lesz
2012. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszii a válaszok

azért kérdem mert kövi v elején kaonék egy új telót !!!!

2012. máj. 26. 21:07
 5/7 anonim válasza:
Nekem is 4S-em van, de szerintem váltok majd a 6.-ra... Mellesleg azért nem 5 mivel ugye a 4S az 5, szóval 6 :D xD
2012. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. Akkor a 3GS-em lenne az iPhone 4. Ugye volt a 3G meg aztán a sima 4-es (4G)(mert az 1G/2G-ből nem volt másik modell). Aztán kijött a 3GS gyorsabb procival és jobb kijelzővel, aztán a 4(G)S-en is ugyanezt változtatták (asszem). Szóval az S az adott széria felturbózott, felújított verziója. Már csak azért is, mert még sehol sem szólt iPhone 6-ról semmi.:)
2012. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii:)dee máár megvan az új telóm nem iphone!:)
2012. aug. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!