Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az SbSettings-et?

Figyelt kérdés
iPhone 3g 4.2.1-em van, és beírtam keresőbe, rá is menetem, hogy install, el is kezdte és azt írta ki,hogy "500 internal server error". Gondoltam valami van a Big Boss-al ezért letöröltem és újra raktam, de most már megsem találja az SbSettings-et. pls help :D

#iPhone #SbSettings
2012. máj. 26. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt anno ilyen probléma. Szerves hiba szokott lenni általában. Kikapcsolás, próbáld meg máskor. vagy írd be guglibe, hátha ad ki másik repot. Héna távolítanak is el.
2012. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Macs1209 ***** válasza:
Mivel most jött ki az 5.1.1-hez a jailbreak, mindenki töri a telóját, ezért hatalmas túlterhelés van tegnap óta. Légy türelmes.
2012. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz.:D
2012. máj. 27. 18:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És netről nem lehet letölteni? cydia nélkül?
2012. máj. 27. 18:29
 5/5 Macs1209 ***** válasza:

le lehet, de nem hinném, hogy console akarsz telepíteni. Nameg ahhoz kell pár progi + SSHnak futnia kell iphone-on

(azt is cydia telepíti)

2012. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!