Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék új e-mail címet...

Hogyan tudnék új e-mail címet tenni az android market-hez?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy Xperia X10 Mini-m 2.1-es android vezérlőprogrammal.Van android market csináltam gmailra accountot.Má rég megvolt és egyszer meg kidobott és kérte hogy újra jelentkezzek be,de a jelszavamot elfelejtettem és hiába megyek a netre és a jelszóemlékeztetőre nem tudom viszahozni a jelszavam mert már nem tudom miket irkáltam be emlékeztetésre.A telefonba meg csak annyi van a marketnél hogy sing up és nem lehet egy másik accountal bejelentkezni vagy ha lehet akkor hogy ??????

2012. máj. 26. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod visszaszerezni sehogy a jelszavadat, csinálj egy új gmail accountot és jelentkezz be. Utána be fog engedni a marketre is. Ami amúgy már play. :)
2012. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2.1-en még mindig market, 2.2-től van play, bár ettől függetlenül ugyanaz.


A marketre érdemes az elsődleges fiókcímeddel belépni/regisztrálni.

Van ilyen megadva a telefonodban?

Ha nincs, akkor a beállítások-fiókok és szinkronizálásnál adj hozzá egy google fiókot.Érdemes egy olyat megadni aminek tudod a jelszavát. :D

Ha van már megadott elsődleges fiók, azt nem lehet csak úgy kitörölni, csak egy teljes restart után lehet megváltoztatni.

2012. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!