Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Az Android...

Melyik jobb? Az Android Market vagy az App Store?

Figyelt kérdés
Melyiken van több app, melyik biztonságosabb, melyiken több az ingyenes program meg ilyenek.

2012. máj. 12. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Androidra a market a jobb, iOS-ra pedig az AppStore.
2012. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
appstore biztonságosabb marketen több az ingyenes alkalmazás bár szerintem mind2 hülyeség mert 1. sose kaptam vírust sőt 1 ismerősöm se 2. andridon le szeded máshonnan ingyen ha nem akarsz fizetni.
2012. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
iosre hamarabb kijönnek a dolgok jobban ki vannak dolgozva több funkciójuk van stb pl a most adroidba is átvitt instagram ion sokkal több a lehetőség stb igaz ott a legtöbb dolognak borsosan meg is kérik az árát de laikus szemmel az appstore szerintem jobb mégha adroidos is vagyok az appstorera voksolok plusz kiforrottabb is viszont androidra meg nagyon sok ügyes dologvan ha valami nem tetszik van rá 5-10 másik app
2012. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez így nem igaz mert sok olyan van ami meg apple nincs vagy később jön ki... régen egyértelmű volt hogy jobb az appstore de manapság ugyanakkor jönnek ki az alkalmazások.
2012. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen 50-50 a max payne pl még mindig nincs androidra valamelyik játék meg csak tegrán megy
2012. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed/jailbrakelt az iPhone/iPod touch/iPad, akkor MÉG az iOs-ra van több alkalmazás. Egyébként Google Play.
2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!