Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek a Sony Xperia S telefonotokkal?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak, akiknek tényleg van, normális stílusban! Köszönöm.
2012. máj. 26. 11:58
 1/5 anonim válasza:

Szia! :)


Én Áprilisba vettem a készüléket, előtte egy Xperia Arc S-em volt, én legalábbis meg vagyok elégedve a Sony S-el, nálam tökéletesen működik, eddig nem fagyott le, nem akadt! Nem volt eddig vele semmi problémám se! Gyors telefon, emellett pedig nagyon szép képet csinál! A Tv-émre is rá kötöttem (adtak hozzá nekem HDMI kábelt a telefon készülékhez!) és tökéletesen futott! Ott sem akadt!

Szóval mindent össze vetve nekem sokkal- de sokkal jobban tetszik és sokkal jobbnak érzem mint a régi Sony Ericcson Xperia Arc S-emet :)


Én csak ajánlani tudom, a Sony Xperia S-et :)

2012. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már fogtam a kezembe nálam volt 1 hétig. Galériában a képeket nagyon lassan tölti be, a 3 gombot alul nagyon nehéz benyomni, mert nagyon kicsik, 3/4 fényerőn folyamatos játékkal 6 óra alatt merül le, kijelzője nagyon szép pixel mentes, kamerája nem volt meggyőző, zajos, maszatos képeket készít, játékok nem laggolnak rajta, gyári böngésző nagyon rossz, Opera Mobile al már egész jó, akadásmentes.

Ennyi jutott most eszembe.


Yupiter

2012. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az nem jó :(

Én eddig ilyen problémákkal nem találkoztam, nálam a kamerájával nincs problémám, és a galléria is gyorsan be tölt...

2012. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is április eleje óta van meg, és sajnos még beleestem az első szériába, így sárgul a kijelző, de ez nem gáz garanciával kicserélik. Nekem egyáltalán nem lassú a képek betöltése, és a kép minősége is megfelelő. Eddigi legjobb telefonom, ami volt és az első Androidos. A fülese nagyon, az mondjuk igaz, hogy hamar merül az aksi, de ez nem újdosnág manapság...
2012. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számítógépen nézzétek meg a képeket. Ott látszodnak a hibàk.


Yupiter

2012. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!