Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Nem tudok a...

Mit csináljak? Nem tudok a telefonomra zenét rakni Sony ericsonn Xpearia ray

Figyelt kérdés

mióta szoftvert frissitettem nem enged rá zenét rakni.

csak úgy tudok rá ha ha erőltetem de akkor ezt irja ki:

lehetséges hogy a mobileszköz nem fogja felismernia fájlt.

rárakom és utánna probálom elinditani de csak 3 pont van. hogy lehetne az előző szoftvert visszarakni?


2012. máj. 26. 14:34
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Valószínűleg a szoftver hibája. Próbáld meg lecsatlakoztatni az SD kártyát és vissza, utána be kell olvasnia és fel kell ismernie a zenefájlokat.
2012. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mellesleg nem arra a hülye Alfa verziós szoftverre frissítetted? Mert akkor tényleg sürgősen vissza kell dobni a régit.
2012. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és hogy kell visszarakni a régit? mert a régin jó volt. 1 napos a telefonom
2012. máj. 26. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ugy csináltam hogy feltette a programot, szoftverfrissitést kért azt megcsináltam, és azóta nem jó:(

elmagyaráznád nekem hogy kell újra visszatenni a régi programját? nagyon megköszönném.

2012. máj. 26. 16:42
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Halvány lila gőzöm sincs, de a gugli tuti megmutatja, néhány perc böngészésedbe telik. Soha ne telepíts fel mindenféle cuccot, amit felkínál, amíg nem győződsz meg róla, mi is az pontosan.
2012. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!