Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X10 Mini kifutó készülé...

Xperia X10 Mini kifutó készülék 7500 FT? WTF?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megvenni ? :DDDDDDDDD



#ingyen #mobil #telefon #olcsó #Xperia X10 #kifutóm készülék
2012. máj. 26. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

,,Jelenleg a webshopban nem kapható, újabb készlet várható!"


Most mivan ? Kifutó mobil, de mégis rendelnek újat ? Ha nem rendelnek, érdemes MOST AZONNAL elmenni egy T-pontba és megvenni 12-ért ? ROHADTOLCSÓ !:D

2012. máj. 26. 19:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban jól hangzik. De szerintem csak elírás. Nézd meg a listaárat, vagy az előfizetéses árakat, azok viszont nagyon reálisak. De egy próbát megér, nemde?:D
2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

hát szerintem nevegyél,mert az ismerőseim szerint nemvmi jó telo,meg hogy ha beakarod dugni töltőre és miközben tölt akkor a teloval nemcsinálhatsz semmit sem.

devégülis te tudod:)

2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Öcsémnek kéne, jelenlegi telefonja: Alcatel OT-708 Mini. Ez után még mindig azt mondod, hogy nem jó ? :D
2012. máj. 26. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
12 év alatt bőven jó :)
2012. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10 éves :D
2012. máj. 26. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Már eléggé elavult a hardvere nem éri meg.


De nemis értem egy 2010-es darabot hogy árulhatnak még :D

Szerintem csak elirás lehet!


Egyébként milyen árban akarsz venni telót?

2012. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:

Ha tényleg ennyi, akkor vétek kihagyni. Jó persze, régi, gyenge a hardver stb, de 7500at mindenkinek megér. 2.1es androiddal kapod meg, de felteheted a 2.3at ami nagyon jól megy. A 4.0 már nem jön be (de feltehető!). Dualtouch, bravia engine, xloud, erősebb fény, cpu húzás, undervolt, ram optimalizálás, sd-re telepítés és már javítottál is rajta. Sosem lesz az újabb, xperia mini szintjén, de 7500at még papírnehezékként is megér. Kétlen, hogy tényleg annyi, de ha annyi, akkor dobj egy üzit és futok venni énis! Ha annyi pénzem lenne mint amennyi nincs, akkor 150ért vennék vmit, de így egy ilyen aj

ánlatot nem utasítanék vissza.


Nekem x10 mini pro-m van, annyi, hogy van egy kicsúsztatható billentyűzete, de a többi ugyanaz. 7500-ért még tartaléknak is megérné az x10 mini!

2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7: ,,Egyébként milyen árban akarsz venni telót?"

Ez az öcsémé lenne, amint írtam, az övé ehhez képest sz@rt sem ér...

Amúgy nyár elejére én is terveztem telefon vásárlást, mert nekem jelenleg egy Nokia N73-asom van, ami bár jobb mint az öcsémé, mostmár eléggé kezd az agyamra menni... :D Visszatérve ide -> vásárlás: Alcatel OT-995-öt veszek Dominóban, webshopon keresztül, így lesz 49500Ft. Komolyabb telefonban nem gondolkozom, ez eléggé erős az árához képest. Ha dupla ennyit tudnék rászánni, akkor Xperia lenne, de így beérem az Alcatellel is... (nyáron lesz rá ICS).


Asszem ez a téma eléggé ki lett beszélve, ha holnap végre megjön az ígért készlet, akkor rendelem :D

2012. máj. 26. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban ennyi,akkor NEM SZABAD KIHAGYNI . Az alap telefon ugyan egy fos,de hihetetlen dolgokat lehet kihozni belöle fözött romokkal .
2012. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!