Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC vásárlás. Melyiket vegyem?

HTC vásárlás. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
HTC Evo 3D vagy HTC Desire HD vagy HTC Desire S vagy HTC One V vagy HTC Incredible S

2012. máj. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Desire HD vagy Incredibele S ... Desire S-t ne vegyél emrt nagyon sokan panaszkodtak rá meg a sensation,wildfire s-re hogy magátol kikapcsol meg stb. és csak szervizbe futkostak a teloval, Desire HD-nál és Incredible S- nél nem volt ilyen...

Desire tulaj.

2012. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:

Én Incredible S-t nem vennék, mert majdnem ugyanaz mint a HD, csak picivel rosszabb. A One V elég gyengus lett, ráadásul drága is. Az Evo 3D-t is hanyagolnám, természetesen ez magánvélemény. Desire S-t vagy HD-t vennék a felsoroltak közül.


Előző: én még nem hallottam panaszt a Desire S-re. Nekünk van egy Wildfire S-ünk, azzal sincs semmilyen gond.


Kérdező: Ha belefér a keretbe, akkor ajánlom figyelmedbe a Rhyme-ot és a Sensationt vagy Sensation SE-t. Természetesen nem egy kategóriás kütyük, és már ezeknél is van jobb, pl. a One S és a One X, de azért megemlítem, fusd át őket.

2012. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Facen olvasd el az E-Care Sollution´s uzifalán lévo szerviz igényeket. :)
2012. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom hol hallott ilyenekről, Wildfire S-sel személyes tapasztalatom van, Sensation-ről meg csak mások véleményét hallottam, de panaszt nem igazán.


Desire S-ről viszont tényleg hallottam már pár rossz dolgot, ezek közül Desire HD-t vagy One V-t venném, esetleg Incredible S, bár arról nem nagyon tudok sok midnent.

2012. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Bejegyzéseket olvassátok végig.

2012. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:

Én a Desire S-t venném, és azért nem a HD-t, mert:


Igaz, kisebb készülék, és ezáltal a kijelzője is (ami nálam előny, van, akinél szintén, van, akinél nem), de ezáltal szebb a kijelzője. Oké, a HD kamerája valamivel jobb, de már nem új készülék. A Desire S alapból újabb szoftverrel rendelkezik, amivel együtt megkapod az új Sense felületet is. A sima Desire annak idején nagyot szólt, be is vált. Az S az utód, teljesen korrekt készülék lett. Ismétlem, ez csupán magánvélemény, az én véleményem ez.

2012. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:


Android és Sense is ugyanaddig frissíthető Desire S-en és HD-n is (tehát mindkettőre van ugyanaz az ICS és ugyanúgy Sense 3.6).

2012. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!