Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Move by t-mobile-ról kérnék...

Geejza kérdése:

Move by t-mobile-ról kérnék véleményeket. Főképp netezésre, zenehallgatás kellene telefon max 30-ért, most a move 28ezer. Szerintetek megérné?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A huawei y200 jobban megéri 25000-ért a t-mobile webshopból.


[link]

2012. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ahhoz nem adnak semmmit... nem akarok még plusz memókártyát meg fülhallgatót venni hozzá.. szal olyan kellene amihez adnak is.. Sony live-ba gondolkodok még, de a 40-et sokallom érte...
2012. máj. 27. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Messze jobb a huawei, mint a move by t-mobile, még ha veszel hozzá egy sd kártyát egy 4 gigást megkapsz annyiért, hogy még úgyis olcsóbban kijössz, mint a move-al.

Arról nem is szólva, hogy ugye armv7-es proci van benne, így tudja a flasht és kb. 3-4szer gyorsabb, mint a move.

2.3-as android van rajta, nagyobb kijelző (3.5 míg a move csak 2.8-as) stb.

Netezésre a flash és a nagyobb kijelző miatt is sokkal jobb választás.


A Live with walkman pedig 36k a webshopból rendelve.

2012. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, én is néztem a Live-ot, h netről 36ezer szal sztem így fogom rendelni. thx még1x :D
2012. máj. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!