Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Nem...

Melyik telefont vegyem? Nem tudok dönteni! (többi lent)

Figyelt kérdés

Az elején leszögezem, hogy nem vagyok egy nagy telefon mániás, ez lesz az első érintőképernyősöm. Nekem igazából csak a dizájn miatt kell, a tudat, hogy végre nekem is szép telefonom van..Ami fontos még, az-az ár, mert túl drágát nem vehetek. Ami biztos, hogy nem játszanék rajta, zenét se hallgatnék, én azok közé tartozom, akik szinte csak telefonálásra használnak egy készüléket.

Kettő között vacilálok:

1. Samsung S 5260 (star II)

2. SE Live

Tudom, hogy a két telefon között ég és föld a különbség, de szerintetek melyiket vegyem meg? Ez a két telefon az, ami fehér színben számomra maga a tökéletesség külsőre...a tudás tudom, hogy nagyban eltér, hisz az egyik androidos a másik meg nem. De a tudását én úgy sem használnám ki...


2012. máj. 27. 13:11
 1/6 anonim válasza:
a 2.-at az nagyon jó:)
2012. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fényképezni gyakran szeretnél akkor a live de ha csak 1-2 fénykép néha-néha akkor elég a Star II
2012. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Ericsson Live With Walkmanom van és nagyon meg vagyok vele elégedve és az aksija is ki bír 3 napot rendszeres használat mellett . Úgyhogy én a helyedben azt venném .
2012. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az SE mindenkeppen jobb. Es fogasra is kellemesebb, masszivabb erzetet nyujt, es jobb fajta muanyagbol van, na meg SOKKAL okosabb.
2012. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen tényleg ég és föld

össze sem lehet hasonlítani

míg Szar II... bocsánat STAR II egy hulladék

a se live az egy nagyon jó megbízható telefon

a kamerában nem csalódnál

android 4.0 is érkezik rá

és gyönyörű hangzású hangszórókkal felszerelve

mind ez 40000 ezer alatt igy már ajándék!

:)

2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de nem hasznalnád ki akkor is a se liveot ajánlom
2012. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!