Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajaj. Beleejtettem a telefonom...

Ajaj. Beleejtettem a telefonom a kádba és nem tudom bekapcsolni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most akkor ennyi?? tönkrement? Mikor kikaptam belőle akkor még működött.Most mondom megnézem hogy mi van erre nem tudom bekapcsolni.
2012. máj. 27. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Macs1209 ***** válasza:

szedd szét, hagyd megszáradni. keress rá google

"telefonod dissassembly", ott leírják, hogyan szedd

szét, hogy ne tedd tönkre közbe.

Miután megszáradt, takarítsd meg, valamint ha zöld

elváltozásokat látsz, azt valamivel takarítsd le.

2012. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
milyen telefon? Meg amúgyis, fürdesz, vagy telefonozol? Még jó hogy nem hajat szárítasz...
2012. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Midig nálam van a telefon mert szükségem van rá. Samsung galaxy ace
2012. máj. 28. 11:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudod a tiniknek oda van ragasztva a kezükhöz!Biztos abban a 10 percben keresik őket amikor fürdenek.Ezért is mondják,hogy "ne fürggyé le"!Én mondjuk nem vagyok már rég tini de ha elmegyek zuhanyozni biztos nem teszem olyan helyre ahol viz éri.Majd ebből tanul a kedves kérdező.Ha nem akkor egy hülye!
2012. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most mit írsz olyan dologról amiről semmit nem tudsz? Egy nagyon fontos hívást várok kedves "válaszoló" ami bármikor jöhet 3 héten belül. Ezért viszem mindenhova.Jobb lenne ha először kérdeznél és utána ítélkeznél..
2012. máj. 28. 13:19
 17/18 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam anyu akkujával és működik a telefon!!!:)))))) Szóval az aksi szétbszódott benne de a sim is jó meg a telefon is:)))))) fúú de örülök
2012. máj. 28. 13:26
 18/18 YourDestiny ***** válasza:
Én nem kapcsoltam volna be legalább két napig, mert még lehet baja belőle.
2012. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!