Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a Nokia E7...

Szerintetek megéri a Nokia E7 Qwerty bil. -st akarok venni?

Figyelt kérdés
Miért,és miért nem
2012. máj. 28. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Jolinar válasza:


Hidd el, hogy 2 teszt után meg tudom mondani, milyen egy telefon (persze csak gyári rommal). Te is meg tudnád mondani száz telefon után. A Nokia minőségét megkérdőjelezném, de nem trollkodok. (2 éve első körben Nokiát akartam látatlanban, aztán fél óra olvasgatás után letettem róla, olyan rossz volt mind. Sajnos azóta sem javult sokat a helyzet.)"


Egy telefonról minimum 2 hónap után lehet megmondani, hogy milyen. 2 hónap után, amikor teljesen berendezkedsz rajta, és már a főbb cuccokat letöltötted.

Amúgy ne kérdőjelezzük meg a Nokia minőségét (nem vagyok Nokiás majom) mert az N8-E7 vonallal kaszáltak egy sort, sokan szeretik ezeket a készülékeket itt gyakorin is, mert minőségi külső, kis hardverigényük van, és hosszú támogatást biztosít a gyártó nekik. És a legoptimalizáltabb telefonok ezek voltak. (igaz, nagyon néha fagyott, de ez egy andriodos SE-nél is megeshet)

Kamera szinten pedig kettős érzéseim vannak, mert tudnak brutálisat is alkotni és tudnak igénytelen fost is csinálni (N8 vs E7).

Száz telefon után se tudnám megmondani, (főleg a Nokiánál), mert tudnak időnként eszement jókat is gyártani egyesek.

2012. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként, a kérdező felé egy hasznos választ is írnék. :D

Ha átlag használatra kell (zene, film, netezés, közösség oldalak, kisebb játékokkal játszani, e-mailezni, navigálni), akkor jó választás lesz, mert a támogatása még mindig megy egy jó ideig.

Ha másra is kell, tehát komolyabb használatra, akkor itt jön szóba az androidos Xperia pro, vagy a kisebb változata, az Xperia min pro.

2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az N8 kamerája valóban jó, de a középkategóriás telefonjaik EDOF hülyesége kritikán aluli.


Egy átalgembernek valóban lehet, hogy 2 hónap belakni egy telefon, de nekem elég az a pár teszt is - régen sokat cserélgettem a romokat, hamar rá kell jönni, hogy melyik rom miért rossz, különben hetekig lehet szórakozni rossz romokkal. :)


Ha valaki váratlanul jó telefont gyárt, azt én is elismerem. Épp ezért próbálok ki minden újat, hiába ellenszenves a márka - voltak is meglepetések a közelmúltban, lásd Alcatel.

2012. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én most vettem egy e7-est és nincs vele bajom annyi hogy nekem mozog a képernyő meg a qwerty között lehet rést csin!lni
2013. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!