Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Notebook vagy tablet pc?

Notebook vagy tablet pc?

Figyelt kérdés

Notebookból egy olyan 300.000 Ft értéküre gondoltam, tábla pc-ből pedig vagy ipad vagy Transformer prime. Nem tudok dönteni a kettő közül. A tábla pc stílusosabb, a notesz gép nem, viszont sokat használnám bemutatásokra, előadásokra, tehát inkább munkára.

Ti mit vennétek ?



2012. máj. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű laptop, 300-ért meg már elég stílusos laptopot kapni.

Szórakozásra is laptop alkalmasabb, munkára meg pláne.

Amúgy mit csinálnál a laptopon?

Mert ha olyan komoly dolgot, akkor a tablet eszedbe sem jutott volna.

És akkor meg lehet azt is csinálni, hogy kb 180-ból veszel laptopot (ennyiből már egy erős laptop kijön), és a maradék pénzből majdnem kijön egy tablet.

2012. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyértelműen notebook!!!
2012. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Czene Marci válasza:
Helló én a napokban lettem prime tulajdonos, csodálatos megjelenésű kisgép, teljesen használható de semmilyen szempontból nem közelít meg egy laptopot. ha beadandó bemutatókat akarsz írni akkor oké lehet de komolyabb játékot nem igazán találsz rá. Szerintem pár éven belül annyit fog fejlődni az android hogy odaveri a windowst de jelenleg még szerintem nem tudja felvenni a versenyt. Én nem bántam meg hogy ezt vettem de ha újból kéne választanom nem biztos hogy ez melett voksolnék:D, bár jövőre már jön a win8 rá az szerintem rengeteget fog lendíteni a windows fanok "tablettesítésén". Sok sikert egy jó gép vásálásához.
2012. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!