Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P-t vagy ray-t...

Sony Xperia P-t vagy ray-t vennétek?

Figyelt kérdés
Most nézegetem a telefonokat, az első okostelefonom lenne, és nemtudom eldönteni, hogy melyiket vegyem. Bármilyen véleményt pozitív, negatív a telóról megköszönök.
2012. máj. 28. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
P az erősebb, mert 2 magos, másik pedig a méret, nekem a Ray azért nem jön be, mert szerintem a karcsúsága miatt nekem olyan kicsinek tűnik.
2012. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen P, mindenben jobb.


Na meg kétszer annyiba is kerül.

2012. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem számít a pénz, akkor P.(Még elég húzós a kezdőára, idővel lejjebb fog menni.)

Egyébként igen, a Ray 1 magos, míg a P 2, és a Pnek nagyobb a kijelzője.

2012. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is a p lesz a következő telóm, ősz környékén
2012. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) még egy kérdés az szerintetek nem gond, hogy nem lehet tovább bővíteni a memóriáját? Mondjuk én filmeket annyira nem akarok a telóra rakni, csak zenét képek meg nemtudom mennyi helyet foglalhatnak bizonyos alkalmazások...
2012. máj. 28. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
alkalmazások se foglalnak sok helyet, max 5 mega. az offline navigációk foglalnak sokat. zenével meg képekkel soha nem használsz ki annyi helyet. én már megbarátokztam a gondolattal. viszont nagyon megtapogatnám már :D
2012. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a Ray-t venném, de elfogult vagyok. Azt fogom venni a közel jövőben..:-) Azt egyébként még nem tudom mennyire jól optimalizált a P, de a Ray nagyon eltalált telefon. A P 16GB háttértára -akármennyit is lát belőle a felhasználó- elég kell legyen minden célra. A nem bővíthetőségnek akkor van nagy ára, ha pl. beszedsz egy vírust. Én már fürödtem be vele, hogy egy prg. miatt nem tudtam bekapcsolni másnap a telefonomat.Áldom az eszem, amiért a kártyáról telepítettem, így a MicroSD formatálásával megoldódott a probl.
2012. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, nálam az is döntő, hogy a P akkuját nem lehet kiszedni. Fagyás esetén mit csinál itt az ember? (és ne mondjátok, hogy ilyen és ilyen gombot megnyomsz egyszerre, mert "fagyásról" beszélünk.Ez is mobiltelefon, feltehetően ez is fagyni fog.Akkor mit tud csinálni a használó? Mert én a Ray-ben majd kiszedem az akksit, visszateszem és működik is...Ezért is Ray, de ez csak az én véleményem.
2012. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, kihangsúlyoztad a 2 legnagyobb hátrányát a telefonnak, amit lehet szeretni és nem szeretni, viszont tény, hogy az Apple ilyen üzletpolitikával is iszonyat sikereket ért el.


Jobb a kamera, képernyő...


nem is folytatom. minden jobb benne.

2012. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezek a telefonok már nem-igen fagynak.
2012. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!