Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vagy Xperia X10 Mini...

Nokia N8 vagy Xperia X10 Mini Pro / Arc/ X8 vagy Ray? Melyiket vennétek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

A Választásaim a Nokia N8 , Sony Ericsson Xperia X10 mini pro / Xperia Arc / Xperia X8 / Xperia Ray .

Sok oldalt néztem hogy ezek közül melyik lehet nekem jó . 15 éves vagyok , így koromhoz szeretnék választani , mivel nem szeretnék túlságosan komoly telefont sem , se túl gagyit. Láttam mindegyikről pozitív és negatív dolgokat.Ezért teszem fel most a kérdést. Kérem minél többen válaszoljanak,és segítsenek nekem. Van egy Samsung Galaxy 3-as om . Rengeteg baj van vele ezért szeretnénk most újat nézni. Nokiám még nem volt , a fényképezője nagyon tetszik,viszont maga a rendszere és a grafikája kevésbé .


2011. nov. 20. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Mert azért egy x8, x10 mini pro nem igazán egy árkategória a Ray-jel, Arc-kal és N8-cal. Ami középútnak tekinthető az az xperia mini. T-nél karácsony akcióban egész jó áron hozzá lehet jutni. Drágábbnak drágább az x8-nál és az x10 mini pro-nál, de teljesítményben ugyanaz mint az Arc vagy a Ray csak azoknál olcsóbb.
2011. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem volt n8-asom, symbian belle nem tetszik, vagy az anna? mert a belle ki fog jönni még novemberben, és szerintem az már elég jó. a kamerájáról pedig annyit, hogy kiváló(még mindig a világ legjobb mobilos kamerája). x10 mini pro-t ne vegyél, mert az tényleg gagyi, akkor már inkább a sima xperia mini pro. x8 szintén nem túl jó, a ray meg az arc szerintem túl jó. szóval én az xperia mini pro-t ajánlanám.
2011. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Feljebb írtad hogy a mini pro gagyi,végén pedig ajánlod. :D

Közben még nézegettem az N8-at . Szerintem arra esik a választásom a kamerája miatt,és maga a tudása miatt.Már a Symbian Anna van rajt úgy láttam. Nagy valószínőséggel azt fogom választani .

2011. nov. 20. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Az N8 a legjobb, és megkapja a Belle-t is, tehát azzal már 100%-os készülék lesz.
2011. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 63%-os válaszoló az X10 mini pro-ra mondta, hogy gagyi és a mini pro-ra, hogy jó. A két készülék meg nem ugyanaz.
2011. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: van az X10 mini és mini pro, ami ez:

[link]

és van az Xperia mini és pro, ami meg ez:

[link]

A különbségekre leszel szíves ráguglizni.


A symbian kielégít egy adott igényrendszert, az andorid meg egy másikat. Az N 8-nak van egy piszkosul jó kamerája, a SE-nak jó hardvere és stabil szoftvere. 5 évig vártam a Nokiától a csodát, hogy majd kiadnak egy számomra tökéletes telefont, ami végül a SE-tól érkezett meg. A Nokiára az utóbbi években jellemző a sok hűhó semmiért (könyörgöm, 600 MHz alá 12 MP-s kamera, aztán csodálkoznak, hogy hosszú az exponálás?), mellette meg mindenki más tör előre, a SE is. Ha az N8 árkategóriáját nézzük, akkor azt mondom, hogy Arc, de annak a kijelzője szinte már kényelmetlenül nagy.


És most látom, hogy 15 éves vagy, nem neked való sem az N8, sem az Arc, mert az első sarkon kitekerik a kezedből, a helyedben új Minit vennék, vagy Mini Pro-t (nem régi X10-est)

2011. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az N8-at vagy a Ray-t vidd.
2011. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Vagy az Arc-ot.
2011. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Motorola DEFY-t vegyél és még angolul is megtanulsz
2011. nov. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!