Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az árát a Sony Ericcson...

Megéri az árát a Sony Ericcson C702 44ezer forintért? Tudtomal van benne GPS vevő és Google Maps, de nem lehet rá tenni valamilyen Navis szoftvert, teszem azt IGO-t vagy vmi hasonlót?

Figyelt kérdés
Mostani telóm egy W580i, nem csalódtam benne, csak már idén lesz két éves, és már kicsit uncsi, meg vannak rajta ütés nyomok, néha leejtem:D, köszönhető unoaktesóimnak. Már valami új cuccba szeretnék beleugrani. Eleinte az érintőképernyős telók jöttek be, mint pl LG KP500 vagy Samsung S5230, de lebeszéltem magam róluk. A c702ben van GPS vevő is, meg ahogy olvastam Google Maps is található benne, olcsóbb mint a koros K810i. SZerintetek megéri a pénzét? A-GPS, 3.2MPX kamera, 256000 TFT, kam felbontása 2048x1536 pixel, 160mb belső memória, stb.
2009. jún. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik telefon sem éri meg amit elkérnek értük,de ha tetszik vedd meg és használd.
2009. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem biztos meg lehet találni olcsóbban is, de IGO-t tuti nem tudsz rá tenni.
2009. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs benne gps(nem is tudom melyik sonyban van egyáltalán),progi meg egyáltalán nincs rá(max neten keresztül,pézért "elnavigál") :)

Nokiára pl. sok navi program van,meg azokban van gps vevő is,vagy vegyél win.mobile op.rendszeres telót arra rá tudod tenni az igo-t is+rengeteg dolgot.

2010. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!