Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az Iphone 4S?

Jó telefon az Iphone 4S?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszettek az Iphone telefonok és most megszeretném venni a 4S-t de nemtudom hogy megéri e :D

Az ár nem számít csak tudni szeretném (főleg apple fanok és iphone használók véleményét) hogy jó teló e és megéri e megvenni? ui: mindenki írjon őszinte véleményt :D



2012. máj. 28. 22:56
1 2
 1/14 bp1985 ***** válasza:
0%
Megérni nem éri meg. Telefonálni, netezni, smt-t írni lehet vele. Más pozitívum nekem nem jön le tőle. Pedig használtam ios-t.
2012. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó telefon, de szerintem 100-110 ezerért lenne reális. De ha neked megéri a felárat az alma, vedd nyugodtan, csalódni nem fogsz.
2012. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Talán csak 1 db jobb telefon van jelenleg, de még az se biztos.Tehát egész jónak számít :)
2012. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

@23:27

Ez azért kicsit erős, inkább mondjuk azt, hogy a te preferenciáid szerint egy jobb telefon van. Lehet, hogy valakinek egy sincs, másnak 10 is van. :)

2012. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Oké ez igaz, csak az én értékrendem szerint a 2. legjobb, viszont az biztos, hogyha ilyet veszel akkor azt nem fogod megbánni.
2012. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség fanboyok véleményét kérni, mert ők még ha van valami hibája a telefonnak akkor sem mondanak róla semmi rosszat.

Nem elfogult ember véleményére érdemes hallgatni.

Amúgy igen, jó telefon, lehet nem a legjobb (mivel legjobb soha nem volt, és nem is lesz semmi), de top10-be benne van.

2012. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jó telefon csak éppen 40-60 ezerrel drágább mint más telefonok ugyanezzel a tudással.
2012. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem is 4S-em van,nagyon szeretem. Kaptam a szülinapomra,mindent tudok vele csinálni. Van rajta térkép, lehet telefonálni,smst küldeni, tudsz játékokat tölteni.van még rajta youtube,naptár, időjárás...szerintem megéri,nagyon szeretem:D

(ha megveszed töltsd le a Viber alkalmazást,mert azon keresztül tudsz ingyen smsezni, telefonálni:)

2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen, ha wifizel.


Többek között Apple telefonokkal foglalkozom. Személyes kedvenceim egyébként, de én inkább az iPhone 4-t ajánlom. A 4-el egy korszak zárult le, és a 4S-el egy új kezdődött. Hiába erősebb, 2 magos a 4S, ez még nem a végleges. Mondom másképp. Lassabb mint a 4. Gyorsabbnak kéne lennie, ezért is mondom, hogy még nem végleges. Ha jó iPhone-t akarsz, akkor én a 4-t ajánlom, vagy azt, ami nyár végén fog kijönni. Ami a 4S-ből hiányzik, vagy negatívum, az ki lesz javítva az újban.

2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4S lassabb, mint a 4?

WTF?

Youtube-on is sok videót láttam, meg haveroknál is összemértük a kettőt, 4S mindig gyorsabban betöltött meg ilyenek.

2012. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!