Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az Iphone 4S?

Jó telefon az Iphone 4S?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszettek az Iphone telefonok és most megszeretném venni a 4S-t de nemtudom hogy megéri e :D

Az ár nem számít csak tudni szeretném (főleg apple fanok és iphone használók véleményét) hogy jó teló e és megéri e megvenni? ui: mindenki írjon őszinte véleményt :D



2012. máj. 28. 22:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

stillwater akkor neked mi a top1?:D

Amúgy utolsó elötti válaszoló én nagy telefonguru vagyok és az okostelefonok 80%-át ismerem(nemcsak külsőre hanem tudásra is) csak nemvolt alkalmam öket használni ezért kérdezek sokszor véleményt. Amúgy 4S a legújabb és legjobb iphone viszont nekem nincs idöm megvárni az 5-öt azért kéne gyorsan döntenem.

2012. máj. 29. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, jó telefon, szoftveresen a legjobb, hardveresen erős, mondjuk az üzemidővel azért kicsit nehéz megbékélnem. Nekem iPhone 4-em van, szeretem ezt a telefont, mostanában szereztem be, ugyanaz a szoftver fut rajta, mint a 4S-en, így teljesen ugyanarra tudom használni. Nagyon szép, kényelmes, egyszerűen kezelhető az iOS, szinte ez az egyetlen, amiben nem tudja lepipálni egyik sem. A 4 annyiban különbözik, hogy nincs benne Siri, de azt is próbáltam már, de az addig jó, amíg az ember kipróbálja, megmutatja a haveroknak, aztán úgysem fogja használni a világon semmire. Tudtommal nincs olyan játék, ami ne futna el rajta, mondjuk amúgy sem játszok rajta. Viszont az üzemeideje teljesen elfogadható, hiszen csak egy mag van benne.


A 4 gyorsabb, mint a 4S? Én is azt mondom--WTF?


Nem vagyok Apple rajongó, de el kell ismernem, hogy igazán jó a készülék. Személy szerint utálom azt a gondolkodást, hogy te ugyan semmit sem csinálhatsz, csak amit majd én megengedek, ez jár sajnos az iPhone-nal is, tehát csak akkor vegye meg valaki, ha ezzel tisztában van. Másik lényeges tényező a flash hiánya. Kérem szépen, a HTML nem egy nagy durranás, már vagy 20 éves, most már alig találni olyan oldalt, amiben mentes a flashtől. Az Apple mondja, hogy inkább HTML5 van hozzá--igen ám, csak a HTML5 jelenleg egy úgymond lassú fos a flashhez képest, nem lehet annak vetélytársa, na meg Steve Jobs nem komálta az Adobet meg a flasht. Tehát ezt is el kell fogadni, ha iPhone vsárlására adná valaki a fejét. Hozzátenném, hogy a Samsung Galaxy S2 120000, és támogatja a flasht is (bizonyos szinten). Tudom, ezen az oldalon a Galaxy S2 közutálat tárgya, itt a Sony a nyerő, na de nálam az az, amit aztán tényleg nem vennék.


Akár számít a pénz, akár nem, azért csak mérlegeld, megéri-e, mert 200000 forint azért csak nem kevés, ennyiért én nem venném meg, persze nekem számít az, hogy ha lehet, annyiért kapjak meg valamit, amennyit ér. Azt javasolnám, várj még egy kicsit, mert már illene következnie az iPhone 5 bemutatásának, már mindegyik telefongyrtó bemutatta a maga készülékét, csak az Apple húzza-halasztja, de lehet, hogy majd meglátod, és azt mondod, hogy "Na, ez kell majd nekem!", és akkor veheted inkább azt, ha viszont nem, akkor még mindig megveheted a 4S-t.

2012. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem talán az xperia s a top 1, ha mindent összevetek ami nekem fontos:)
2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én igazi apple fan vagyok :D vagyis annak tartom magam , rendesen megfogott az iPhone 4 , már egy éve megvan és még mindíg úgy működik mint amikor megvettem.

A rendszer fogott meg inkább , a 4 tudom nem egy atomerőmű , de szépen futnak rajta a hd játékok , pl az apshalt 6 , a retina display gyönyörű képet ad és az 5 megapixeles kamera gyönyörű képeket készít.

Én most nem vennék iPhone 4S t , inkább megvárnám az 5 öst , októberben jön (a pletykák szerint)


De ha most kell a teló akkor vedd meg , mert egy nagyon jó telefont kapsz , ha tudsz angolul/németül akkor a sirit kezelni nem lesz nehéz , és igaz hazánkban még nem működik úgy ,ahogyan kellene de elfog jönni az idő és akkor nagyon hasznos lesz.

2012. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!