Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az én okostelefonomon egyik...

Az én okostelefonomon egyik navigációs program sem megy. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Csak velem lehet a baj, mert nem értek még eléggé hozzá. Csak az a baj, hogy amikor bekapcsolom a GPS-t akkor soha nem találna meg. Nem tud. Hallottam olyanról is, hogy Szerbia térképét kellene letöltenem, és akkor müködne, de nem tudom hogy honnan kell. Ezért fordultam ide, hogy mégis mit kellene tennem ahhoz, hogy müködjön pl. Akkor is, ha elvagyok veszve? Köszönöm a sok választ! :)
2012. máj. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefon/rendszer és milyen programokkal próbáltad?

Meg érdemes lenne nem egy betonbunkerban vagy egyéb nagyon leárnyékolt helyeken próbálni a műhold keresést.

2012. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Szerbiába vagy, akkor igen, Szerbia térkép kell.

Vagy hogy gondoltad, ha csak Japánról van térkép akkor az neked segíteni fog Japánon kívül bárhol?


Amúgy néha percekig is eltarthat, nekem olyan is volt már, hogy Bp-n wifi és gps mellett is 30-40 másodpercig tartott, mire talált egy jelet.

2012. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!